‘Gayrimenkulde yeni trend küçük evler’

Elbiz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, vatandaşın konut tercihinin değiştiğini belirterek artık yeni trendin küçük evler olduğunu söyledi.

Elbiz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Memduh Türkoğlu, Ankara’da konut projelerine olan ilginin gün geçtikçe arttığına dikkat çekerek, konut alacak vatandaşların stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft dairelere yöneldiklerini söyledi. Vatandaşların artık yatırım yapmak amacıyla konutlara yöneldiklerini anlatan Türkoğlu, büyük konut tercihinin yerini daha küçük ve kullanışlı dairelere bıraktığını vurguladı. Hem dar ve orta gelirli hem de yüksek gelirli ailelerin artık küçük konutlara yöneldiğini ifade eden Türkoğlu, geniş ailelerin yerini çekirdek ailelere bırakmasıyla büyük yaşam alanlarına olan ihtiyacın azaldığını dile getirdi.

benevre

‘Kolay ısıtılıyor, daha iyi kira getiriyor’

Uygun fiyatlar ile sunulan konut projelerinin, emlak sektörüne olan ilgiyi arttırdığına da işaret eden Türkoğlu, 1+1 ve 2+1'lik konut projelerinin artış göstermesiyle özellikle dar gelirli ailelerin bu alana yatırım yapmasının da kolaylaştığını dile getirdi. Türkoğlu daha kolay ısıtılabilen küçük dairelerin kira getirisi açısında da daha avantajlı olduğuna dikkat çekti. Elbiz İnşaat’ın Benevre Beytepe projesinde kişisel tercihlere göre yaşam alanları değiştirilebildiğini vurgulayan Memduh Türkoğlu, böylece dairelerde her metrekareden en yüksek verimin alınmasının sağlandığını anlattı. Çalışma saatlerinin artması ile evde yaşanılan zaman diliminin kısalması ile 1+1 ve 2+1 dairelerin tercih edilirliğini artırdığını kaydeden Türkoğlu “Biz de vatandaşlarımızın istekleri ve beklentileri doğrultusunda Beytepe Benevre projesini hizmete sunacağız” dedi.

Fiyatlar 225 bin TL’den başlıyor

27 katlı tek blokta toplam 167 konuttan oluşan Benevre Beytepe’de stüdyo, 1+1, 2+1 ve loft daire seçenekleri bulunuyor. Beytepe'de yükselen Benevre ve yeşil alanları, farklı çizgide olan sosyal donatılar ile de dikkat çeken Benevre Beytepe’de her daireye özel tapulu depo ve kapalı otopark imkanı sunuluyor. Daire fiyatlarının 225 bin TL'den başladığı projede hemen tapu, kolay ödeme ve 10 yıl vadeli banka kredi seçeneği sunuyor.

İletişim bilgileri

444 8718
www.benevre.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler