Freegarden Polonezköy’de teslim için geri sayım

Freegarden Polonezköy projesi HE Gayrimenkul tarafından İstanbul Polonezköy’de inşa ediliyor. Projede villa fiyatları 2 milyon 500 bin TL’den başlıyor.

Polonezköy'de satılık villa arayanlar dikkat! Freegarden Polonezköy projesinde villa fiyatları 2 milyon 500 bin TL ile 2 milyon 700 bin TL arasında değişiyor. Üstelik teslimler önümüzdeki Ekim ayında başlıyor.

HE Gayrimenkul tarafından inşa edilen Polonezköy villa projesinde 22 villa bulunuyor. 9 bin 300 metrekare alana kurulan projede villalar dört oda ve bir salondan oluşuyor. Alanları ise 290 ile 295 metrekare arasında değişiyor.

Free Garden Polonezköy projesinin inşaat alanı 7 bin 320 metrekareyi buluyor. Projede villalar ikiz ve üçüz villa olarak ayrılıyor. Villalar sahiplerine natamam olarak teslim ediliyor.

Ağaçların arasında doğal yaşam

Ağaçların arasına gizlenmiş konumda tasarlanan villalar doğal hayatın içinde yaşama imkanı veriyor.

İnşaat ve gayrimenkul sektöründe uzun yıllar faaliyet gösteren İsmail Hakkı Ekşi tarafından kurulan HE Gayrimenkul, 60 yıllık deneyim ile sektöre adım attı.

Türkiye’nin her bölgesinde pek çok projeyi yaşama geçiren şirket yenilikçi yaklaşımla teknolojiden faydalanıyor. Proje üretirken müşterilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor.

Polonezköy nasıl bir yer?

Polonezköy, İstanbul'un Beykoz ilçesine bağlı. Şehirden uzaklaşmak ve biraz nefes almak isteyenler için ideal bir yer olan Polonezköy'de yabani kuş sesleri ve yemyeşil doğa epey dinlendiriyor.

Polonezköy'de hafta sonu tatili, günübirlik gezi ya da piknik yapabilirsiniz. İstanbul'un içinde ama doğanın da merkezinde bir hayat yaşamak istiyorsanız Polonezköy'e yerleşmek sizi çok mutlu edebilir.

Polonezköy İstanbul Mecidiyeköy'den 33 km, Taksim meydanından 29 km, Kadıköy'den 30 km, Üsküdar'dan 23 km, Beykoz merkezden 10 km uzalıkta yer alıyor.

Freegarden Polonezköy

Polonezköy'e nasıl gidilir?

Polonezköy'e Avrupa yakasından ulaşmak isterseniz aracınızla TEM otoyolunu kullanarak Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden geçebilirsiniz. İlk çıkış olan Beykoz - Kavacık ayrımından Çavuşbaşı-Polonezköy tabelalarını takip etmeniz gerekiyor.

Anadolu yakasından ulaşmak için ise Kavacık'ı 1 km geçtikten sonra sola dönüp Acarlak sitesinden sağa dönmek gerekiyor. Daha sonra karşınıza Polonezköy tabelaları çıkacak.

Free Garden Polonezköy İletişim

Adres: 75. Yıl Caddesi Polonezköy-Beykoz/İstanbul
Telefon: 444 53 77
Web site: http://freegarden.com.tr/
E-Mail: info@hegayrimenkul.com.tr

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler