Frame Suites Bodrum’un lansmanı yapıldı

VITHOME İnşaat tarafından hayata geçirilen Frame Suites Bodrum, 1 Eylül Cumartesi akşamı iş, sanat ve cemiyet dünyasının değerli isimlerini ağırladı.

Bodrum’un en merkezi konumunda Asarlık Mevkii’nde hayata geçirilen Frame Suites Bodrum projesi, Bitez ve Gümbet koylarına hakim konumu, kesintisiz deniz manzarası ve dört mevsim yaşamaya uygun mimari tasarımı ile Bodrum’u her mevsim yaşamayı hayal eden yeni sakinlerini bekliyor.

Frame Suites'in fotogalerisi

Bodrum’un en güzel iki koyunu birden kucaklayan, tam karşısında Bodrum’un simgesi yel değirmenlerini selamlayan Frame Suites Bodrum, yıl boyu Bodrum’da yaşamayı hayal edenlere eksiksiz, yenilikçi ve dinamik bir yaşam alanı sunuyor.


Proje Firmasına Ulaşın


Akıllı ev sistemi ile donatılan ve tüm dairelerinde kesintisiz deniz manzarası sunan Frame Suites Bodrum, Homeros’un ebedi mavilikler ülkesi olarak tarihe not düştüğü Bodrum’da yaz kış açık bir ufuk çizgisine uyanma hayalini gerçeğe dönüştürüyor.

Frame Suites, merkezi fakat karmaşa ve gürültüden uzak konumuyla eğlenceli sosyal yaşamında merkezinde yer alıyor. Marina, eğlence ve dinlence mekanları yanıbaşınızda sıralanıyor...

Merkeze ve marinaya yakın mesafede konumlanan Frame Suites, 10.600 m2'lik alanda 16 blok ve 60 rezidanstan oluşuyor. Bodrum’u her mevsim yaşamak isteyenler için her metrekaresi incelikle tasarlanan projenin, özel plajı, açık ve kapalı yüzme havuzları, hamam, sauna, fitness salonu gibi sosyal tesisleri 2.500 metrekare alana yayılıyor. Özenle seçilen kaliteli ve doğal malzemeler, son teknoloji sistemlerle, konforlu ve akıllı evlerde hayat buluyor.

En yüksek kalitede doğal malzemelerle, VRV iklimlendirme ve akıllı ev sistemleri ile donatılan projede kesintisiz deniz manzarasına sahip 2+1 flat, 3+1 flat ve 3+1 bahçe dubleksi seçenekleri sunuluyor.

İletişim Bilgileri

http://www.framesuites.com.tr

info@framesuites.com.tr
0 (252) 382 82 71 - 0 (532) 324 51 48
Asarlık Mevkii, Adnan Menderes Cad. No:83 Bodrum / Muğla / Türkiye

Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler