Forest Ville fiyatları lansmana özel 249 bin TL’den başlıyor

İstanbul Şile’de inşa edilecek olan Forest Ville projesinde lansmana özel fiyatlar 249 bin TL’den başlıyor.

Homar Yapı tarafından, bir yüzü Karadeniz'e bir yüzü ormana dönük yemyeşil bir cennet olan Şile'de inşa edilen Forest Ville projesi 20 daireden meydana gelen butik bir proje. 2 bin 500 metrekare alana kurulan projede daireler 2 oda 1 salon olarak tasarlandı. Alanları ise 67 ile 76 metrekare arasında değişiyor. Forest Ville teslim tarihi ise Mayıs 2018.

Lansmana özel fiyatları 249 bin TL'den başladığı projede yüzde 40 peşinatla 24 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

Projede evler villa tarzında tasarlanıyor. Toplam iki katı 5 blokta 20 adet villa-ev yer alıyor. Abartıdan uzak bir şekilde tasarlanan projede her evin bahçeye açılan bir kapısı, evleri birbirine bağlayan ahşap yürüme yolları yer alıyor.

Forest Ville

Forest Ville nerede?

Proje İstanbul Şile'de etrafı ormanlarla kaplı Meşrutiyet Köyü'nde bulunuyor. Kumbaba Plajı'na bin 500 metre, Işık Üniversitesi'ne 1 km, Yeni Devlet Hastanesi'ne 350 metre mesafede bulunan projeden İstanbul'a 30 dakika da ulaşmak mümkün.

Şile'de gezilecek yerler!

Şile, İstanbul'un kargaşasından uzak, ama mesafe olarak da yakın bir konumda yer alıyor. Yeşili ve doğasıyla kendinizi tatil kasabasında hissedeceğiniz Şile'de gezilecek yerler arasında Şile Feneri başta geliyor. Bu fener, Türkiye'nin en büyük deniz fenerlerinden biri. Şile'deki 19. yüzyılda yapılmış ahşap tarihi evler de mutlaka görülmeli. Ağlayan Kaya da yine Şile'nin en bilinen ve görülmesi gereken yerlerinden biri. 10 kilometrelik kumsalı bulunan Şile'de sahilde turlanabilir, Şile Kalesi görülebilir, Şile Çarşısı'nda ünlü Şile Bezleriyle yapılmış kıyafetlerden alınabilir ve her mevsim Şile'de balık yenilebilir.

Forest Ville İletişim Bilgileri

Adres: Meşrutiyet Cad. Coşkunlar Sok. No:1 Meşrutiyet Köyü-Şile/İstanbul
Telefon: 0212 655 56 57
Web site: http://forestvillesile.com
E-Mail: info@forestvillesile.com

Yazı: Alev Yakar

[mappress mapid="181"]

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler