Folkart Yaka Evleri’nde ilk etapta satışlar başladı

Kentsel dönüşümde İzmir’de önemli projelere imza atan Folkart Yapı, Karşıyaka’da hayata geçireceği 3.520 konutlu Folkart Yaka Evleri’nin ilk etabında satışa çıktı.

İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin Kentsel Dönüşüm Projesi olarak geliştirilen Folkart Yaka Evleri önümüzdeki yıllarda 18 hektarlık bölgede toplam 3 bin 520 konut ve 338 adet iş yerinin yer alacağı dev bir proje olacak. Projenin ilk etabı iki blokta 130 konut ve 13 cadde mağazasından oluşuyor. 69 ile 138 metrekare aralığında 6 tipte konutun yer alacağı projenin teslim tarihi 2020 Şubat olarak açıklandı.


Proje Firmasına Ulaşın


Folkart Yaka Evleri 130 konutlu

Folkart Yaka Evleri nde 1+1, 2+1, 3+1 seçeneklerine sahip konutlar ve çeşitli büyüklüklerdeki ticari alanlar için uygun ödeme koşulları ve fiyatlar sunuluyor. Proje ile kentsel dönüşüm bölgesi içinde basketbol ve futbol sahaları, tenis kortu, büyük spor kompleksi, gençlik merkezi kapalı pazar alanı, eğitim kampüsü, otopark ve geniş peyzaj alanlarına yer verilecek.

Dönüşüm bölgesinde 30 dönüm yeşil alan ve rekreasyon alanı, semt spor alanı içinde kapalı pazar yeri ve sosyal merkez bulunacak. Belediye hizmet alanı, 3 adet meydan, açık ve kapalı otoparklar yer alacak.

Fotogaleri

Ödeme şartları

Folkart Yaka Evleri'nde avantajlı ödeme sistemleri ve yüzde 20 peşinatla başlayan ödemelerle ev sahibi olmak mümkün kılmıyor. Yüzde 10 peşinat indirimi uygulanan projede ayrıca yüzde 25 peşin. 24 ay sıfır faiz fırsatı da sunuluyor. Cadde mağazaları için ise yüzde 25 peşin kalanı 36 ay vade farksız ödeme imkanı bulunuyor.

Projenin merkezi noktalara uzaklıkları

Özel Metropol Tıp Merkezi       3 km
Medical Park İzmir Hastanesi  2 km
Özel Park Tıp Merkezi               2 km
Bostanlı İskele                            4,5 km
Karşıyaka İskele                         3,5 km
İzmir Şehir Hastanesi                6,5 km
Westpark Alışveriş Merkezi      6,5 km
İzmir Çevre Yolu                        9,40 km
Anadolu Caddesi                        1,5 km
Mavibahçe Alışveriş Merkezi   6,5 km
Sağlık Bilimleri Fakültesi          10 km

İletişim Bilgileri
444 22 78
7402 Sok. No:171 A Dükkan Örnekköy/Karşıyaka İzmir

Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler