Filli Boya herkese sanal kendi mimarı olma fırsatı sunuyor

Filli Boya’nın mobil devrimi “Mimar Benim” uygulaması, kullanıcılara yaşadıkları yerin mimarı olma imkânı sunuyor.

Appstore’un favori uygulamaları arasında yer alan 'Mimar Benim' uygulaması yeni versiyonuyla yayınlandı.

Sektörde bir ilk olarak hayata geçirilen AppStore uygulaması olan Mimar Benim; son teknoloji fonksiyonları, yepyeni özellikleri, en trend renk ve kartelaları ile yaşam alanlarınızın rengini belirlemeyi sizler için çok daha kolay hale getiriyor.

En son teknolojilerle geliştirilen renklendirme modülü sayesinde sektörde bir ilk olan “Mimar Benim”, kullanıcıların yaşam alanlarını ışık ve gölgelendirme esas alarak gerçeğe en yakın şekilde boyamasına olanak sağlıyor.

Gerek görselleri, gerek içeriği, gerek kullanımı açısından Türkiye’nin en çok beğenilen uygulamaları arasında yer alan ve AppStore’un favori uygulamaları arasında bulunan “Mimar Benim”, yaşam alanlarının kolayca ve istenildiği gibi renklendirilmesine imkân tanıyor.

mimar-benim-ipad_2

Herşeyi dokunarak oluşturun

“Mimar Benim” uygulaması, kullanıcıların tercih ettiği dört renklendirme alternatifini kolaj yaparak sosyal medya mecralarında paylaşma ve arkadaşlarından fikir alma imkanı da sunuyor. Ayrıca projenin öncesi, planlanan hali ve uygulama sonrasındaki hali fotoğraf olarak paylaşılabiliyor.

Filli Boya’nın getirdiği mobil yenilik ile yaşam alanların yaratılmasında kolaylık sağladığı “Mimar Benim” uygulaması online ve offline olarak kullanılabiliyor.

mimar-benim-1

Beğendiğiniz renkler için ne kadar boya almanız gerektiğini hesaplayan basit “Boya Hesabı” modülü ve projeniz için hangi ürünleri ve malzemeleri ne kadar almanızı gösteren yardımcı “Alışveriş Listesi” sayesinde de ihtiyacınız olan her şey bu uygulamada mevcut.

Mimar Benim uygulaması içinde yer alan “En Yakın Bayi” modülü sayesinde en yakın Filli Boya bayisinin iletişim bilgilerine ve yol tarifine de hemen ulaşmak mümkün. Yardımcı asistan ve nasıl uygulanır videoları Mimar Benim kullanımı konusunda size yönlendirirken, akıcı flat tasarım özellikleri de yenilenmiş yapısının içinde uygulamaya farklılık katıyor.

IOS için AppStore’dan;

https://itunes.apple.com/us/app/mimar-benim/id522765978?mt=8

Android cihazlar için GooglePlay’den;

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bos4apps.mimarbenim

Boya sektöründe ilk kez hayata geçirilen ücretsiz “Mimar Benim” uygulaması, “Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği” tarafından “En İyi Mobil Cihaz Uygulaması” kategorisinde sektörünün en beğenilen uygulaması oldu ve ödüle layık görüldü. Hollandalı mobil uygulama ölçümleme firması DISTMO’nun raporuna göre Android cihazlarda “Eğlence” kategorisinde “En Beğenilen Uygulamalar” arasında 2. sırada yer aldı. iPadlerde “En Çok İndirilen 10 Eğlence Uygulaması” kategorisinde 6. sırada yerini aldı. MMA Türkiye ve Digital Age’in dergisinin “En Dikkat Çekenler” listesi dekorasyon kategorisinde en iyi uygulama ödülü aldı.

Ayrıca Digital Age dergisi Mobile Marketing Association Türkiye (MMA Türkiye) işbirliği ile gerçekleşen “Yılın En Dikkat Çekici Mobil Uygulamaları” araştırmasında boya kategorisinde 1. oldu.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler