Fiba Grup İnegöl’den AVM aldı

Kırcal Yapı’nın ‘Bursa’nın ilk açık alışveriş merkezi’ olarak hayata geçirdiği İnegöl AVM’yi Fiba Grubu şirketlerinden Fiba Commercial Properties satın aldı.

Fiba Grubu şirketlerinden Fiba Commercial Properties, Bursa İnegöl’den AVM satın aldı. Dünya’da yayımlanan habere göre, Bursa'nın ilk açık alışveriş merkezi olarak hayata geçirilen İnegöl AVM'yi, Kırcalı Yapı'dan satın alan Fiba Commercial Properties'in yurt içi ve yurt dışında 8 alışveriş merkezi, 500 bin metrekareden fazla kiralanabilir alanı, 850'yi aşkın marka ve mağaza ile Türkiye, Çin, Romanya ve Moldova'da alışveriş merkezleri, ofis binaları ve rezidans operasyonları bulunuyor.

Anadolu’da büyümeyi hedefliyor

İnegöl AVM ile birlikte AVM sayısını 9'a yükselten Fiba Commercial Properties, özellikle Anadolu’da büyümeyi hedefliyor. 70 bin metrekare alanda toplam 60 bin metrekare inşaat üzerine kurulu özel bir peyzaja sahip olan İnegöl AVM, açık alışveriş merkezi konsepti, sokakları ve marka karması ile Marmara Bölgesi'nin en dikkat çekici AVM yapılarından biri olarak dikkat çekiyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler