Fera Business Ümraniye’de ofisler 700 bin TL’den başlıyor

Fera Grup imzası taşıyan Fera Business Ümraniye projesinde ofisler 700 bin TL’den başlıyor 2 milyon TL’ye kadar yükseliyor.

Fera Grup imzasıyla Ümraniye’de yükselen Fera Business projesi 2 bin 195 metrekare alan üzerinde yükseliyor.
Tek blokta 80 ofis ve 13 dükkandan meydana gelen Fera Business projesi zemin altında 5, normalde 11 olmak üzere toplam 16 kattan oluşuyor.

Fera Business projesinde ofis büyüklükleri 86 ile 763 metrekare arasında değişiyor. Dükkan büyüklükleri ise bin metrekareden başlıyor.

700 bin TL’den başlıyor

Ofis teslimleri hemen yapılan Fera Business projesinde fiyatlar 700 bin TL’den başlıyor 2 milyon TL’ye kadar yükseliyor.

Banka kredisi ile ofis sahibi olunabilen Fera Business projesi toplam 8 bin metrekare ofis, 2 bin 500 metrekare dükkan olmak üzere 10 bin 500 metrekare satılabilir alana sahip.

Fera Business nerede?

Ümraniye’nin en işlek caddesi olan Alemdağ Caddesi’ne paralel bulunan Sütçü İmam Caddesi üzerinde yer alan Fera Business projesi Ümraniye metro istasyonuna, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü, E-5, TEM, Avrasya Tüneli, marmaray ve metrobüse yakın mesafede konumlanıyor.

Deniz manzaralı  A plus ofisler

Deniz manzarasına hakim olan A plus ofis seçenekleri sunan Fera Business projesinde İş hayatına dair tüm detaylar düşünülerek hayata geçirilmiş.

Fera Business projesinin sosyal olanakları arasında güvenlik hizmetleri, tüm ofis katları için 8 araçlık otopark, toplantı salonları, cafe, restoran, resepsiyon ve yeşil alanlar yer alıyor. Fera Business projesinde ayrıca copy center, kırtasiye, arşiv alanları, destek hizmetleri, terzi, kuaför, sauna gibi imkanlar sunuluyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Namık Kemal Mah. Sütçü İmam Cad. Santral Durağı Yanı Ümraniye/İstanbul
Telefon: 444 50 80
Web site: http://www.ferabusiness.com/
E-Mail: info@ferabusiness.com


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler