FB Gayrimenkul Bodrum’da 3 yeni proje yapacak

FB Gayrimenkul , Bodrum’da 40 milyon euro yatırım değerine sahip 3 konut projesi için kolları sıvadı.

FB Gayrimenkul, Bodrum Bitez Yalıları, IVY Yalıkavak ve Tilkicik Yalıkavak projelerine 40 milyon dolar yatırım yapacak. Fethi Köseliören ve Burak Özyiğit’in 2011 yılında kurduğu FB Gayrimenkul Yatırımları, Bodrum’da geliştirdiği lüks konut projeleriyle tanınıyor.

fethi-koselioren-burak-ozyigit

Bitez’de 17 ultra lüks yalı

Şirketin Bitez’de hayata geçireceği Bitez Yalıları exquisite projesi, 15 milyon euro yatırımla hayata geçirilecek. 10 bin metrekarelik arsa üzedinde 17 ultra lüks yalıdan oluşan Bitez Yalıları 5 bin euro ile 9 bin euro aralığında değişen , metrekare fiyatları ile satılacak. Levent Penso’nun Rolls- Royce’un tasarım ve üretim hikayesinden ilham alarak tasarladığı Bitez Yalıları, 2017 yazının sonuna kadar teslim edilecek.

bitez-yayilari-2

IVY Yalıkavak’ın inşaatı kasımda başladı

FB Gayrimenkul Yatırımları CEO’su Burak Özyiğit, exquisite yaşam tarzı ve mimarisiyle Bodrum’un çehresini değiştirecek projelerle gayrimenkul sektöründeki konumlarını güçlendireceklerini belirterek IVY Yalıkavak ve Tilkicik Yalıkavak isimli iki projeye ise 25 milyon euro yatırım yapacaklarını açıkladı.

7 bin 700 metrekarelik proje alanında yükselen IVY Yalıkavak’ın inşaatına kasım ayı içinde başladıklarını belirten Özyiğit, Yalıkavak Marina‘ya yakın bir lokasyonda bulunan projenin 10 ayrı malikaneden oluştuğu bilgisini verdi.

Santorini ve Bodrum’un tarihi dokusunu birleştirecek

Exquisite konseptinde işna edilen 5+1 ve 6+1 tipintedi özel havuzlu ve manzaralı villaların 2018 yılının yaz aylarında teslim deleceğini anlatan Özyiğit, “2018 yılı içinde ise Tilkicik Yalıkavak’ta 45 bin metrekarelik proje alanında Santorini ve Bodrum tarihi dokusunu birleştirecek 54 yalıdan oluşan otantik bir projeyi hayata geçirerek, 2020 yılında tamamlayacağız“ dedi.

Sea shuttle bile olacak

Akıllı ev sistemleri, 7/24 güvenlik, housekeeping, laundry, bahçe bakımı ve teknik hizmetler, havalimanı transfer hizmeti, su sporları, projeye özel profesyonel balıkçı teknesi, surf ve diğer su sporları imkanı, özel otopark, plaj, bar, Akdeniz ve Ege mutfaklarıyla donatılmış gurme deniz mahsulleri restaurantı, müstakil plaj, iskele ve sea shuttle bulunan FB Gayrimenkul projelerinde mimari danışmanlık hizmeti de sunulacak.

İletişim bilgileri

212 289 94 55
www.fbgy.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler