Fantasia Hotel De Luxe Kuşadası icradan satılık

Aydın Kuşadası İcra Dairesi Ilıca’daki 5 yıldızlı Fantasia Hotel De Luxe Kuşadası’nı 102 milyon 787 bin 478 TL’ye satışa çıkardı. Otelde haciz ve ipotek şerhleri bulunuyor.

Turizm sektörünün içinde bulunduğu iyi duruma rağmen sorunlarını atlatamayarak icra yolu ile el değiştiren tesisler arasında Fantasia Hotel De Luxe Kuşadası da yer alıyor. Tapuda Hacıfeyzullahefendi Mahallesi 780 ada 7 parseldeki kayıtlı görünen otel toplam 22 bin 417 metrekarelik arsa üzerinde yer alıyor.

İmar planlarında “Bahçeli Kargir Otel” olarak görünen yapı turistik tesis izni taşıyor. Kuşadası-Söke Karayolu’na cephesi bulunan ve Yavansu Mevkii’nde yer alan Fantasia Hotel De Luxe Kuşadası, 1.30 emsal ve Hmax:27.50 metre yapılaşma iznine sahip bulunuyor. Günübirlik tesis alanına dahil olan bina, H:4.50 m imar özellikleri taşıyor.

Otelin ilk satışı 11 Eylül 2018 günü saat 11:00 - 11:10 arasında Kuşadası İcra Müdürlüğü Satış Bürosu Kuşadası Adliyesi zemin katta gerçekleşecek. Satış olmadığı takdirde 8 Ekim 2018 günü aynı yer ve saatte tekrarlanacak.

Oldukça geniş yüzölçümüne sahip olan taşınmaz deniz kıyısına cepheli ve meskun mahal içinde yer alıyor. Yakın çevresinde sayfiye evleri ve çeşitli kapasitede turizm ve konaklama tesisleri yer alan otel, ana sirkülasyonunu Süleyman Demirel Bulvarı’ndan sağlıyor. Tesis Kuşadası Yat Limanı’na 5,5 km, Liman Bölgesi’ne 5 km mesafede yer alıyor.

Tüm belediye hizmetlerinden yararlanan otel, halen faaliyetlerini sürdürüyor. Otel girişinin sol bölümünde kapalı otopark, girişinin karşısında açık otopark, spor sahaları, çevre düzenlemesi ve peyzaj yapılarak yeşil alan ve park bölgeleri bulunuyor. Bu bölgeden otel tesisinin sağ tarafında otelin plaj ve arka bahçesine ulaşan doğal taş kaplama yürüme yolu yer alıyor. Eğimli olan parselin zirve bölümünde otel blokları, ön ve arka kısmındaki daha düşük kottaki kısımlarda, ön bahçe, arka bahçe, açık yüzme havuzu plaj, yeşil alan ve park bölgelerinin bulunuyor.

Betonarme karkas A ve B blok olarak iki blok halinde inşa edilen otel, 292 adet standart oda, 14 adet süit, 15 adet aile odası olmak üzere toplam 333 oda ve iki kral dairesinde 708 yatak kapasitesine sahip bulunuyor.

Otelde yer alan havuz ve plaj:

Blues havuz: 1 adet 650 m2 tatlı su açık yüzme havuzu
Bolero Havuz: 1 adet 332 m2 tatlı su açık yüzme havuzu
Kapalı Havuz: 1 adet 342 m2 tatlı su kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzu (çocuk havuzlu)
Çocuk Havuzu: 1 adet 7 m2 çocuk havuzu
Plaj: 150 m uzunluğunda 20 m genişliğinde özel plaj

Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler