Fairmont Quasar İstanbul’a ilk genel müdür Kai Winkler oldu

Fairmont zincirinin Türkiye’deki ilk oteli Fairmont Quasar İstanbul’un Genel Müdürlük görevine Kai Winkler atandı.

1907 yılında kurulan ve bir asırdır dünyanın lüks otel markaları arasında yer alan Fairmont’un kıpılarını misafirlerine açmaya hazırlanan ilk oteli Fairmont Quasar İstanbul’un Genel Müdürlük görevine Kai Winkler tayin edildi.

NEOMA Business School’da master yaptı

Türkiye’deki ilk otelini, Ocak ayında Mecidiyeköy’de açmayı planlayan Fairmont zincirinin Türkiye halkasında göreve başlayan Kai Winkler, lüks şehir ve resort otellerinde yirmi yılı aşan deneyime sahip bulunuyor. Almanya’daki Hotel Management Academy’den lisans derecesi olan Winkler’in aynı alanda Fransa’da bulunan NEOMA Business School’dan da master derecesi bulunuyor.

Türkiye'yi tanıyor

Daha önce farklı lüks otel markalarında çeşitli alanlarda görev yapan Winkler, Almanya, Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Türkiye ve son olarak Çin’de çalıştı. Winkler, 2012-2015 yılları arasında Bodrum Kempinski Hotel Barbaros Bay’in Genel Müdürlüğü’nü üstlendi.

Fairmont Quasar Istanbul:

Mecidiyeköy yükselen Fairmont Quasar İstanbul'da 25 süit, 40 Fairmont Gold olmak üzere toplam 209 odası bulunuyor. Bunun yanı sıra 64 Fairmont Residence sunan Fairmont Quasar İstanbul, yaklaşık 2.000 metrekarelik etkinlik alanı ve balo salonu ile toplantı, davet ve özel etkinlikler için en ideal mekanı sağlarken, dünyaca ünlü Willow Stream Spa da, rahatlamak ve canlanmak isteyen konukları bekliyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler