Evlerde yenilenme enerjisi Buka Moon ile yakalanacak

2019 yılında gökyüzünde görsel şölenler yaşanırken Buka bu değişimin olumlu etkilerini evlere taşımak isteyenlere Moon Koleksiyonu’nu öneriyor.

Astroloji ve gökyüzü hareketlerine meraklıysanız, 2019 yılında gerçekleşecek gökyüzü olayları ve etkilerinden mutlaka haberdarsınız demektir. Bu yıl üç Güneş, iki Ay tutulmasının yaşanacağı gökyüzünde, 8 gök taşı yağmuru görsel bir şölen yaşatacak. Güneş, Ay ve Dünya'nın peş peşe dizilmesiyle oluşan yılın en önemli gökyüzü olaylarından olan ay tutulması ile başlayan 2019 yılı, büyük bir çoğunluğa göre köklü değişimlere işaret ediyor.

Evinizde değişimi hissedin

Yenilenme sürecine evinden başlamak isteyenler; mobilya, ev aksesuarı ve diğer ev eşyalarında yapacakları değişikliklerle bu enerjiyi yakalayabilir. Özellikle de bu ruhu yaşatan mobilyalar evlerde değişim rüzgarları estirecek.

Tıpkı modüler mobilyalarıyla öne çıkan Buka Moon Koleksiyonu gibi. Form olarak ay tutulmasından ilham alan Buka Moon Koleksiyonu oturma ve yaslanma kısımları dört konik ayakla destekleniyor ve ay tutulmasına vurgu yapıyor. Kendine özgü renk ve dokulara sahip koleksiyon, Mr. Moon ve Mrs. Moon adındaki farklı ebatta tekli koltuk seçeneklerinin yanı sıra ikili kanepesiyle de dikkat çekiyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler