Bizim Evler 7 fiyat listesi!

İhlas Yapı’nın İstanbul Ispartakule’de inşa ettiği Bizim Evler 7 projesinde fiyatlar 465 bin TL’den başlıyor. Projede teslim tarihi yaklaştı!

Bizim Evler 7 projesi İhlas Yapı tarafından İstanbul Ispartakule'de inşa ediliyor. Bizim Evler 7 fiyat listesine göre fiyatlar 465 bin TL'den başlıyor. Bizim Evler 7'de 2+1 daireler 465.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılırken, 3+1 daireler 738.000 TL’den başlayan fiyatlarla, 4+1 daireler ise 892.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Bizim Evler 7 teslim tarihi ise Ağustos 2017. Projeden ev alanlar önümüzdeki Ağustos ayında taşınma imkanına sahip.

Geniş daireler

Ispartakule'de 38 bin metrekare alana kurulan projede 532 konut bulunuyor. Konut tipleri iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon olarak çeşitlendiriliyor. Alanları ise 116 metrekareden başlıyor, 200 metrekareye kadar yükseliyor.

Ispartakule konut projeleri arasında bulunan bu projede Projede 2+1'ler 116 metrekare, 3+1'ler 180 metrekare, 4+1'ler ise 200 metrekare olarak tasarlandı. Projede konutların yanı sıra 48 adet de ticari ünite bulunuyor.

Bizim Evler 7

Küçükçekmece Gölü manzarasıyla dikkat çeken proje TEM Otoyolu'nun yanı başındaki konumuyla avantajlı ulaşım sağlıyor. Bizimevler 7 projesi ayrıca inşaatları devam eden; Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Köprü bağlantı yolları, yeni metro ve banliyö hatları, 3. Havaalanı, muhtemel Kanal İstanbul güzergahı, Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük sağlık kampüsü gibi projelere yakın konumda bulunuyor. Kabataş, Beşiktaş, Gaziosmanpaşa, Mahmutbey - Halkalı, Ispartakule, Bahçeşehir hattında ulaşım imkanı sağlayacak Metro hattı ile projeye ulaşım daha da kolaylaşacak.

Geniş sosyal donatı alanları

İnşaat alanı 76 bin metrekareyi bulan İhlas Bizim Evler 7 projesinde kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fin hamamı, Türk Hamamı, sauna, buhar odası, fitness center, mini futbol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, voleybol sahası, çocuk oyun bahçeleri, göl kafe, kreş, anaokulu, yürüyüş alanları, kameriyeler, mescit gibi olanaklar bulunuyor. Ayrıca proje kapsamında, her daireye ve misafir araçlara kapalı otopark imkanı veriliyor.

Bizim Evler 7 İletişim

Adres: Tahtakale Mah. Bizim Evler Ispartakule/İstanbul
Telefon: 0212 405 10 00
Web site: http://bizimevler.com.tr/
E-Mail: bilgi@bizimevler.com.tr

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler