Eviş Kampüs projesi Çanakkale Kepez’de yükseliyor

Çanakkale Kepez’de yükselen Eviş Kampüs projesi üniversite kampüsüne 5 dakika uzaklıkta konumlanıyor. Projede teslimlerin Aralık 2018’de yapılması planlanıyor.

Eviş İnşaat tarafından Çanakkale'nin gözde bölgelerinden Kepez mevkiinde hayata Eviş Kampüs projesi 3 bin 550 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

209 daire, 2 adet ticari alan

2 blok halinde yükselen Eviş Kampüs projesinde 209 daire ve 2 adet ticari alan bulunuyor. 7 katlı bloklardan oluşacak Eviş Kampüs projesinde tüm daireler 1+1 şeklinde dizayn ediliyor.

Modern mimari ve kalite düşüncesiyle yola çıkılan Eviş Kampüs projesi gerek kullanım rahatlığı gerekse modern görünümü ile son yılların en mantıklı yatırım projesi olarak gösteriliyor.

Teslimler Aralık 2018'de

Aralık 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Eviş Kampüs projesi üniversite kampüsüne ve çeşitli kurumlara 5 dakika mesafede konumlanıyor.

Çanakkale'nin en prestijli projelerinden biri olan Eviş Kampüs projesi herkesin bütçesine uygun ödeme planı sunarak yatırımcısını sevindiriyor.

Fiyatların henüz belirlenmediği Eviş Kampüs projesinin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, güvenlik, otopark, yürüyüş alanları, spor alanları, sauna ve yeşil alanlar yer alıyor.

İletişim bilgileri

Adres: Hamidiye Mahallesi Kepez Belediyesi / Çanakkale Türkiye
Telefon: 0286 212 52 54
Web site: http://eviskampus.com
E-Mail: [email protected]


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler