Eva Yatak Odası country stili yorumladı

Doğalıktan ödün vermeyen ve modern çizgilerin buluştuğu sanatsal bir ahenk yaratan Eva Yatak Odası, sizlere eşsiz bir deneyim fırsatı sunmaya hazırlanıyor.

Kendine özgü çarpıcı dokunuşlarıyla adından söz ettiren Loda tasarımları, yatak odalarınıza vazgeçemeyeceğiniz bir perspektif sunuyor.

Zarafet ve şıklığın eşsiz uyumu

Retronun zenginleştirilmiş sadeliğinin ve modern tasarımın ön planda olduğu Eva Yatak Odası, mermer ve ahşabın ahengi ile zarafeti yatak odalarına taşıyor. Ahşap kaplamasıyla tabiatın ruhunu yansıtan Eva Yatak Odası, yıldız parçası olan rafine çizgilerdeki gardırobu, iki büyük sürgülü kanattan oluşan kapıları, geniş iç hacmiyle kullanım kolaylığı sunuyor.

Eva’nın zarif dokunuşlarla tasarlanmış karyolası sıcak ve sakin bir atmosfer yaratırken kusursuz işçilikle hayat bulan başlığı güçlü bir tasarım anlayışı ortaya koyuyor. Oval formdaki komodinleri ve pirinç detaylı ayakları takıma görsel bir geçiş sağlamayı ihmal etmiyor. Tercih ettiği dizayn dili ve yaratıcı tasarımlarıyla yaşam alanlarında dekorasyon kolaylığı sağlayan Loda Mobilya, her anınıza eşlik ederek yaşam kalitenizi arttıracak.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler