Eurasia Rail 2 Mart’ta kapılarını açacak

2 – 4 Mart 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek olan Eurasia Rail, 30 ülkeden 300 katılımcı firmayı ağırlayacak.

Uluslararası Demiryolu, Hafif Raylı Sistemler, Altyapı ve Lojistik Fuarı - Eurasia Rail, 2 – 4 Mart tarihleri arasında,  İstanbul Fuar Merkezi'nde 7’inci kez kapılarını açmaya hazırlanıyor. EUF – E Uluslararası Fuarcılık tarafından düzenlenen ve Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile Devlet Demiryolları’nın ev sahipliğinde gerçekleşen fuar, TÜVASAŞ, TÜDEMSAŞ, TÜLOMSAŞ, KOSGEB ve UIC tarafından destekleniyor.

30 ülkeden 300 firma katılacak

Almanya, Çek Cumhuriyeti ve Fransa’nın milli katılım sağlayacağı fuarda, 30 ülkeden 300 marka ve firma yer alacak. Sektöre bilgi akışı amacıyla, fuar kapsamında düzenlenecek konferansta ise demiryolu sektörünün geleceğinin şekillenmesinde önemli rolü olan karar vericiler, akademisyenler ve sektöre yön veren firmaların üst düzey yöneticileri konuşmacı olarak ağırlanacak.

Alım heyetleri gelecek

Ekonomi Bakanlığı tarafından düzenlenen Yurtdışı Alım Heyetleri Programı ise sektör temsilcilerine uluslararası alanda, yeni satın alma, iş geliştirme, yeni iş ve işbirliği fırsatları oluşturacak. Ayrıca fuar kapsamında ITE Turkey ev sahipliğinde hedef pazarlardan alım heyetleri de ağırlanacak.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler