Eskimeyen bir stilin, zamansız temsilcisi; Soho Yemek Odası

Zamansızlığı güçlü bir stil enstrümanı olarak kullanan Loda Mobilya, Soho Yemek Odası için retro dokunuşları modern şekilde yorumladı.

Zarif biçimde hayat bulan hatları ve ahşabın rustik ruhuyla zenginleşen Soho Yemek Odası ile Loda, yaşam alanlarının buluşma adresi yemek odalarında, geçmişle bugünü bir araya getiriyor.

Eviniz için özel bir imza…

Dizayn dilinde bir imza olarak kullandığı nostaljik doneleri, sade ama göz alıcı bir biçimde stilize eden Soho Yemek Odası, şık bir kombinasyon sunuyor. Takımın en özel tasarımlarından biri olan konsol, estetik bir imza olarak yaşam alanlarındaki yerini alırken, beklentisi yüksek olanlar için kusursuz bir seçenek sunuyor.

Geçmişte hakim olan retro stili başarıyla yansıtan Soho Konsol, kendisine eşlik eden yemek masasıyla yaratılan zamansız kompozisyonu güçlendiriyor. Özellikle de vintage vurgusuna anlam kazandıran ayak formu ve altın pirinç detayları ile Soho Yemek Masası, takımın diğer tüm tasarımlarıyla görsel bir bütünlük yakalıyor.

Altın ihtişamını daha minimal bir yaklaşımla ele alan sandalyeleriyle de fark yaratan Soho, yüksek estetik anlayışını rahatlıkla buluşturarak özel bir deneyim sunuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler