Esenyurt Hoşdere 5. Etap için yapı ruhsatı alındı

Emlak Konut GYO, İstanbul Esenyurt Hoşdere 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi Yapı Ruhsatlarının alındığını Kamuyu Aydınlatma Platformu’na bildirdi.

Emlak Konut GYO’nun İstanbul Esenyurt Hoşdere 701 ada 4 parsel ve 702 ada 3 parselde 1095 adet konut ve 89 adet ticari üniteden oluşan toplam 1184 adet bağımsız bölümün yapı ruhsatları alındı.

Emlak Konut GYO tarafından Kap’a yapılan açıklama şöyle;

"Şirketimiz projelerinden "İstanbul Esenyurt Hoşdere 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" kapsamında 701 Ada 4 Parsel ve 702 Ada 3 Parsellerde, 1095 adet konut ve 89 adet ticari üniteden oluşan toplam 1184 adet bağımsız bölümün Yapı Ruhsatları 02.05.2017 tarihinde alınmıştır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulunun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz."

Emlak Konut GYO, İstanbul Esenyurt Hoşdere 5. etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı ihalesinin kazananı 626 milyon TL ile Cihan İnşaat olmuştu. 3 ile 33 kat arasında 13 bloktan inşa edilmesi planlanan proje, yaklaşık 235 bin metrekare inşaat alanı üzerinde inşa edilecek.

Detaylı bilgi için tıklayın

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler