ERA Türkiye ailesine 4 yeni ofis katıldı

ERA Art, ERA Koza, ERA Adres ve ERA Lider ofisleri ile sözleşme imzalayan ERA Türkiye, ofis sayısını 32’ye yükseltti.

Era Türkiye Artık Kozyatağı’nda ERA Artı, Antalya Lara’da ERA Koza, Maltepe’de ERA Adres ve Kurtköy’de ERA Lider ofisleri hizmet verecek. Bu yeni Ofisleri ile Türkiye genelindeki ofis sayısını 32’ye yükselten ERA Türkiye, İstanbul’un yanı sıra Anadolu’da da zincirlerine yeni halkalar ekliyor. 2016 yılını atak yılı ilan eden ERA Türkiye, ülke çapında franchise ağına yeni üyeler kazandırmaya devam edecek.

8 yıllık deneyim

ERA Artı broker’ı Sevinç Düvenci, sektörde 8 yıllık deneyime sahip. Kozyatağı bölgesinde hizmet verecek olan Düvenci’nin deneyimli bir ekibi bulunuyor. ERA Türkiye, Antalya Lara’da ise ERA Koza ile temsil edilecek. ERA Koza broker’ları Ülkü Ertekin, Dicle Coşkun Güler ve Uğur Güler ile İstanbul Maltepe’de yeni açılan ERA Adres broker’ları Cüneyt Gündüz ve Onur Tüzemen gayrimenkul sektöründeki deneyimlerini artık ERA Türkiye çatısı altında gösterecek.

Ticari gayrimenkullerde uzman

Kurtköy’de açılan ERA Lider’in broker’ı Refik Tiftik ve ekibi ise sektördeki 8 yıllık deneyim sahibi. Daha önce büyük inşaat firmalarında yöneticilik yapan Tiftik, 2009 yılından itibaren uluslararası gayrimenkul firmasında gayrimenkul danışmanlığı yapan Tiftik, sonrasında da kendi ofisini açtı. Özellikle ticari gayrimenkul alanında deneyimli olan Tiftik, Anadolu Yakası’nda uzman.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler