ERA, sektöre yeni patronlar hazırlıyor!

Vizyonu ve marka değeri ile en büyük gayrimenkul danışmanlık şirketlerinden biri olan ERA Gayrimenkul, kendi işinin patronu olmak isteyenlere ücretsiz gayrimenkul danışmanlık seminerleri düzenliyor.

Era Gayrimenkul, ‘’Dünyanın en çok kazandıran sektöründe beraber çalışmak’’ adıyla düzenlediği ücretsiz seminerlerde, gayrimenkul danışmanlığını tüm detayları ile sektörde yerini almak isteyen vatandaşlara sunuyor.

İstanbul’da düzenlenecek franchise seminerler; 14 Ocak WOW Otel Airport, 21 Ocak Dedeman Otel Bostancı, 28 Ocak Dedeman Otel Gayrettepe’de saat 19.00’da gerçekleştirilecek.

Teknolojik dev adımlar

Gayrimenkul danışmanlık alanındaki başarısını daha ileri seviyelere çıkarmak için aralıksız çalışan ERA, öncelikli olarak web sitesinde yenilemeye giderken; site içerisinde müşteri ilişkilerinden danışmanlık mobil uygulama programlarına kadar yenilikçi anlayışlarına devam ediyor. 
Alt yapı sağlamlaştırılması için Microsoft ve Findeks ile anlaşmalar imzalayarak dev atılımlar gerçekleştiren ERA, Microsoft ile mobil cihazlar üzerinden danışmanlığı kolaylaştırırken; Findeks ile de sektörde bir ilke imza atarak kiracı ve alıcının kredi notlarından yola çıkıp alım satımdaki güveni teyit ediyor.

Hedef 60 ofis

Türkiye’de aktif danışman ofisi 33 olan ERA Gayrimenkul, yıl sonuna kadar 60 danışmanlık ofisine ulaşmayı hedefliyor.
Kendi alanında Avrupa’da en iyi danışmanlık  veren ERA, %95 oranında başarı gösterirken, Türkiye’de de %70’lik bir başarıya sahip.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler