English Home’un yeni teması doğal ve sağlıklı yaşam

Daha sağlıklı bir yaşama adım atmak isteyenler, English Home’un doğal ve sağlıklı ürünlerini tercih ediyor.

English Home, narenciye sıkacağından bambu tabaklara, organik bebek ürünlerinden, bambu saten nevresim takımlarına kadar onlarca sağlıklı ve doğal ürünü daha sağlıklı bir yaşama adım atmak isteyenlerle buluşturuyor.

eh-dogal

Bambu ürünlerle daha yeşil bir çevre

English Home’un yüzde 100 doğal bambu bitkisinden oluşan tema ürünleri, bakteri barındırmadığı gibi çevreye kimyasal bir tehlike saçmıyor, karbon salınımını azaltıyor. English Home’da bambu, mama takımlarından mutfak ürünlerine ve nevresim takımlarına kadar evin her köşesinde yerini alıyor.

eh-dogal-2
Dünyanın en hızlı yetişen bitkisi bambu dayanıklı yapısı, hafif dokusu ve çevre dostu olması özelliği ile son dönemlerde en çok tercih edilen ürünlerden biri. Diğer ahşap ürünlerine göre 3 kat daha dayanıklı olan bambu, yapısı itibari ile kullanıldığı eşyaların antibakteriyel olmasını sağlıyor.

eh-dogal-4

'Plastik Poşet Kullanmıyorum' kampanyası

Naylon poşetlerin kullanımının azaltılması için farkındalık oluşturmak için ‘Plastik Poşet Kullanmıyorum’ kampanyasını başlatan English Home; Sağlıklı Yaşam tema ürünleri ile birlikte doğa dostu ve bio - bozunur özellikteki poşetlerini da bilinçli tüketicilerine sunuyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler