Emleknews’in artık Silifke’de limon ağacı var

Dekar Yapı, küçük aile üreticilerine destek olmak amacıyla sizlere tarlamvar.com’dan emlaknews.com.tr’ye limon ağacı hediye etti!

Dekar Yapı, 12 Haziran günü tanıtımına yaparak satışa çıktığı Kıyıbahçe projesi için basın mensuplarına Mersin Silifke’de limon ağacı hediye etti. Tarlamvar.com üzerinden geliştirilen proje ile Mersin/Silifke'de Kemal Amca'nın özenle yetiştirdiği limon ağaçlarından bir tanesi Emklaknews.com.tr’ye ayrıldı.

Küçük aile çiftçilerinin hayat standardını yükseltmek, kırsal istihdam sağlamak ve tüketicilere sağlıklı gıdalar temin etmek amacıyla çıkılan bu yolda Dekar Yapı bu tür sosyal etkinliklerle tarıma, çiftçiye, hayvancılığa verdiği önemi vurgulamış oldu.

Ağaçlarımız çoğalıyor

Daha önce de kendi adına dikilen muhtelif ağaçları büyük bir memnuniyetle kabul eden Emlaknews’in yeni limon ağacı; sıcak yaz gününde tatlı bir serinlik oldu.

Hasadımızı dört gözle bekliyoruz

Dekar Yapı ve Tarlamvar.com bundan sonra tarlada gerçekleşen her aktiviteden emlaknews’i bilgilendirerek sevincine ortak edecek. Üstelik hasat zamanı geldiğinde Kemal Amca ağaçtan topladığı limonlardan bir sepeti emlaknews.com.tr’ye ulaştıracak.

 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler