Emlak Konut Hoşdere 5. Etapta sözleşme imzaladı

Emlak Konut GYO, Esenyurt Hoşdere 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ile ilgili olarak Cihan İnşaat’la sözleşme imzaladı.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırık Ortaklığı (Emlak Konut GYO)’un İstanbul Esenyurt Hoşdere 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesine 626 milyon TL toplam gelir üzerinden yüzde 25 ile 156 milyon 500 bin TL şirket payı ile en yüksek teklifi veren Cihan İnşaat ile sözleşme imzaladığını açıkladı. Emlak Konut GYO, Hadımköy Bahçeşehir Yolu üzerinde bulunan Hoşdere 5. Etap arsası, dev Hayat Parkı ile Bahçekent Flora, Bahçekent Emlak Konutları, Avrupar Bahçekent ve Tual Bahçekent projelerine komşu konumda bulunuyor.

103 bin 661 metrekare inşaat yapılabilecek

42 bin 19 metrekare arsa, 103 bin 661 metrekare inşaat alanına sahip olacak Hoşdere 5. Etap projesi kapsamında, ticaret alanında gösterilen arsaya iş merkezi, alışveriş merkezi, yönetim merkezi, otel, motel, rezidans, konaklama tesisleri, sinema, tiyatro, müze vb. kültürel tesis alanları, ticaret, ofis, büro, lokanta, gazino, çarşı, çok katlı mağazalar, banka, finans kurumları, özel eğitim alanları, özel sağlık tesisleri, özel spor alanları, kat otoparkları yapılabilecek.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler