Emlak Konut GYO tarihi kampanyasında uzatmaya gitti

Emlak Konut GYO, darbe girişimi sonrasında konut satışlarını canlandırmak için ağustos ayında başlattığı “Ülkemizin yarınlarına güveniyoruz” kampanyasını 4 ay daha uzatarak yıl sonuna bağladı.

Emlak Konut GYO, ciddi konut satışlarına neden olan 1 aylık kampanyanın süresini 31 Aralık 2016 gününe kadar 4 ay daha uzattı. Geçmişe dönük borçların kapatılması için başlatılan yüzde 20 indirim seçeneğinde de yine süre uzatımına giden kurum, bu sürecin son tarihini de 30 Eylül’e çekti. Öte yandan aynı şekilde süre uzatımının GYODER üyeleri tarafından yapılması için görüşmeler yapılıyor. Stoklarını eriten üreticilerin ve yüklenicilerin firmaların ise kampanya kapsamında tekrar satış yapamayacakları dile getiriliyor.

Sabah Gazetesi'nin haberine göre Emlak Konut GYO'unun başlattığı kampanya ile 25 günde 2.200 konut satılarak Emlak Konut projelerinde 1 milyar 450 milyon liralık hasılat yapıldı.

Kampanyanın geçerli olduğu Emlak Konut GYO projeleri

Ağaoğlu Maslak 1453, Avrupa Konutları Başakşehir, Avrupark, Bahçekent Emlak Konutları dükkânlar, Bahçekent Emlak Konutları Ofisler, Bahçekent Flora, Başakşehir Emlak Konutları dükkânlar, Başakşehir Merkez Çarşı, Bulvar İstanbul, Emlak Konut Körfezkent dükkânlar, Esenler Emlak Konutları, Evora Denizli, Evora Tuzla 1. Bölge, Evvel İstanbul, Göl Panoroma Evleri, İstmarina, Karat 34, Koordinat Çayyolu, Metropol İstanbul, Nevşehir Emlak Konutları, Nidakule Ataşehir dükkânlar, Nidakule Kayaşehir, Park Mavera 1-2, Sofa Loca, Tema Şehir Konya, Tual Adalar, Tual Bahçekent.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler