Emlak Konut Bakırköy Şevketiye arsa ihalesine 7 teklif

Emlak Konut GYO, İstanbul Bakırköy Şevketiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu bugün yapıldı.

Emlak Konut GYO, Bakırköy Şevketiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumu bugün gerçekleşti. İhalenin ilk oturumunda 7 firma teklif sundu.

İhaleye teklif sunan firmalar

İsteklilere ait teklif zarfları içerisindeki belgeler ihale komisyonu tarafından ayrıntılı olarak değerlendirildikten sonra ihalenin pazarlık ve açık artırma bölümünü içeren 2. oturumu isteklilere bildirilen tarih ve saatte yapılacak.

Emlak Konut GYO tarafından KAP’a yapılan açıklama şöyle:

İstanbul Bakırköy Şevketiye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşım İşi ihalesinin 1. Oturumu 04.10.2017 tarihinde saat 14:30 da yapılmıştır.

Söz konusu ihaleye 7 (Yedi) istekli teklif vermiştir.

İhale komisyonu tarafından isteklilere ait teklif zarfları içerisindeki belgelerin ayrıntılı değerlendirilmesinden sonra, ihalenin Pazarlık - Açık Artırma bölümünü içeren 2. Oturumunun tarihi ve saati isteklilere yazı ile bildirilecektir.

Karma proje oluşturulacak

Bakırköy Şevketiye Mahallesi’nde konumlanan arsa toplam 68 bin 36,49 metrekare büyüklükte. 46 bin metrekare ticaret+konut alanı, 7 bin metrekare özel eğitim tesisi alanı ve 15 bin 36 metrekare park alanına sahip arsa park fonksiyonuna sahip arsa üzerinde karma bir proje oluşturulacak.

Emsali 1,00 olan arsanın yaklaşık emsale esas inşaat alanı 53 bin metrekare.

Emlaknews.com.tr

 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler