Emlak Konut Ankara Çankaya Oran arsasını ihaleye çıkarıyor

Emlak Konut GYO, Ankara Çankaya Oran mahallesinde bulunan arsasını ihale usulüyle satışa çıkardı. İhalede ilk oturum 9 Kasım’da yapılacak.

Emlak Konut GYO, Ankara Çankaya ilçesi Oran mahallesinde bulunan 20 bin 854 metrekare büyüklüğündeki arsa ihale usulüyle satışa çıkardı.

Dört parsel oluşan arsa ticaret+konut alanı ve cami alanı fonksiyonuna sahip. Toplam emsale esas inşaat alanı 25 bin 580 metrekare büyüklüğe sahip olan arsa üzerinde konutlar, dükkanlar, park alanı ve cami yer alacak.

İlk oturum 9 Kasım'da

İhale, “Emlak Konut GYO A.S. Arsa Satısı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale ve Sözleşme Yönetmeliği” kapsamında, “Açık İhale Usulü” ile “Kapalı Zarf Teklif Alma (1. oturum) ve Pazarlık-Açık Artırma (2. oturum)” olarak iki oturum halinde, iki ayrı günde yapılacak.

"Ankara Çankaya Oran Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin 1. Oturumu 09 Kasım 2017 Perşembe günü saat 14.30’da gerçekleştirilecek.

Plan notları

Ticaret-Konut alanlarında konut kullanımı ile birlikte yerel ve bölgesel ticari faaliyetler, alışveriş ve iş merkezleri, çok katlı mağaza, çarşı, showroom’lar, sosyal ve kültürel tesisler, idari tesisler, turistik tesisler, bürolar ile bunları destekleyici ticari nitelikli yapılara yer verilecek.

Projede ayrıca, cami, ibadethane, lojman ve dini kurs alanları yer alacak.

İhalenin detayları burada

Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler