Emlak Konut 5 ilde 54 taşınmazı satışa çıkardı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı 5 ilde bulunan 54 gayrimenkulünü ihale yöntemiyle satışa çıkardı. İhale 26 Nisan’da yapılacak…

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Ankara, İstanbul, Kastamonu, Kocaeli ve Tekirdağ’da yer alan toplam 54 taşınmazı satışa çıkardı.

Arsa, çalılık, bostan, 2 kargir, 9 ahşap bina niteliğindeki gayrimenkuller, sağlık tesis alanı, idari tesis, ticaret alanı, spor, sağlık tesisi, kentsel hizmet, konut ve arıtma tesisi imarına sahip.

İhale 26 Nisan 2018 tarihinde Emlak Konut Ataşehir Merkez Binası’nda saat 14.00'da ayrı ayrı satılacak.

İhaleye katılacak isteklilerin yerine getirmesi gerekenler

1. Adım: İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir.

2. Adım: İstekliler, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Madde:11’de belirtilen diğer evraklarını Emlak Konut Genel Merkezine (Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:7/2 B (BatıAtaşehir) Ataşehir/İSTANBUL) teslim etmeleri gerekmektedir.

3. Adım: Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Şirketimiz yetkilileri İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 26/04/2018 tarihi saat 12:30’a kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.

4. Adım: İstekliler, İhalenin yapılacağı 26/04/2018 tarihi saat 14:00’da (önce arsaların sonra ticari ünitelerin ihalesi yapılacaktır) Emlak Konut Genel Merkezinde (Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:7/2 B (BatıAtaşehir) Ataşehir İSTANBUL), yanlarında ihale bayrakları, kimlikleri, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.

26 Nisan 2018
Emlak Konut GYO Ataşehir Merkez Binası
14.00

Satışa sunulan taşınmazların listesi burada

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler