Emay’dan Yalova Armutlu’ya 400 milyon TL’lik proje

Emay İnşaat, Armutlu’da 163 blokta 1001 daire ve 4 ve 5 yıldızlı 3 otelden oluşan KentPlus Yalova Welness SPA Resort isimli dev bir proje hayata geçiriyor.

Emay İnşaat, Yalova Armutlu’da TOKİ İştiraki Emlak Planlama İnşaat Proje Yönetimi ve Ticaret A.Ş.'nin (EPP) güvencesiyle hayata geçireceği KentPlus Yalova Welness SPA Resort projesi, 2018 yılında hizmete açılacak.

basliksiz-2

163 blokta, 60 farklı tipte 1001 daire

Armutlu Keçi Kayası mevkiinde 383 bin 500 metrekare arsa üzerinde alana yapılacak olan 163 bloktan oluşması planlanan projedeki 1001 daire, konut ve devre mülk olarak kullanılacak. Toplam 230 bin metrekare inşaat alanına sahip proje, deniz, doğa, termal ve sosyal aktiviteleri tek arsada buluşturacak. 60 farklı tipte 1+1, 2+1, 3+1, 5+1 daire seçeneklerine yer verilen projede ayrıca 4 ve 5 yıldızlı, 500 yatak kapasiteli, üç temada KentPlus Yalova Wellness SPA Resort otelleri de yer alacak. Oteller konferans salonları, balo salonu, SPA, fitness ve restoranlarıyla misafirlerine dünya standartlarında hizmet verecek.

basliksiz-3

Termal suyu sağlığa dönüştürecek

1200 metrekarelik göleti ve gölet çevresindeki kültürel alanları ile dikkat çeken KentPlus Yalova Wellness SPA Resort’da gençler ve çocuklar için tasarlanmış aktivite alanları, kreş, dünya mutfağından fastfood’a kadar farklı seçenekler sunan restoranlar, alışveriş merkezi, eğlence merkezi ve spor tesisleri, hem termal havuz hem de açık yüzme havuzu bulunan sosyal tesis yer alacak. KentPlus Yalova Wellness SPA Resort bünyesinde bulunan Sağlık Merkezi ise termal suyun sağladığı imkanları, detoks, fizik tedavi ve rehabilitasyonla buluşturacak.

İletişim bilgileri

444 20 01
www.kentplus.com

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler