Elmar Towers’da fiyatlar 250 bin liradan başlıyor

Ankara’da 650 milyon lira yatırımla yükselen Elmar Towers’da 250 bin liradan başlayan fiyatlar yüzde 50’ye yakın prim gerçekleştirdi.

Ankara’nın Eskişehir Yolu Bölgesi’nde 650 milyon lira yatırımla hayata geçen, inşaatı süren Elmar Towers’ta fiyatlar yüzde 50’ye yakın prim gerçekleştirdi.  Alıcıların yüzde 99’unun yatırım amaçlı olarak alım yaptığı projede satışlar yüzde 70 oranında tamamlandı. Şirket finansmanı ile yapılan vade farksız taksitlendirme modeli ise en fazla tercih edilen ödeme modeli oldu. Peşin satış modeli ise müşterilerin tercih ettiği diğer model. Elmar Towers’ta satışı süren konutların fiyatları 250 bin liradan başlayıp 1 milyon liraya kadar değişiklik gösteriyor. Projede teslimler Ekim 2017 tarihinde başlayacak.

Kuleler  177 metre yükseklikte

177 metre yüksekliği ile Ankara’nın en yüksek ikiz kulelerinden biri olan Elmar Towers’ın, toplam alanı 28 bin 758 metrekare, taban oturumu 11 bin 502 metrekare ve inşaat alanı da 136 bin metrekare. Projede 804 konut yer alıyor. 34 metrekarelik en küçük dairelerin tükendiği projede, C-D-E Bloklar konutlara, A-B-F bloklar ise 12 mağazalık AVM alanına ayrıldı. Büyüklükleri 44 ile 200 metrekare arasında değişen konutların yarıdan fazlası ise satıldı. 

Genç yatırımcı profili

Yüksek kredi faizleri nedeniyle alıcıların faiz maliyeti düşük modelleri tercih ettiğini açıklayan Elmar Towers Yönetim Kurulu Başkanı Salih Küsmüş,  projede yüzde 99 oranında yatırımcı müşteri profiline sahip olduklarını belirtti. Küsmüş, yaş ortalaması 30 - 50  arasında genç yatırımcıların çoğunlukta olduğu projenin ciddi bir yatırımcı potansiyeli olduğunu ifade etti. Projenin metrekareleri küçük daireler, ulaşılabilir fiyatlarla iyi bir yatırım primi vaat ettiğini söyleyen Küsmüş, yatırımların geri dönüş süresinin 10 yıl olduğunu vurguladı.

www.elmartowers.com

444 83 88

Eskişehir Yolu 15 Kilometre
(Başkent Üniversitesi Karşısı)

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler