Egeli Style Evleri’nde yüzde 10 lansman indirimi

İzmir Güzelbahçe’deki Egeli Style Evleri kişiye özel ödeme koşulları ve lansmana özel peşinde yüzde 10 indirim fırsatıyla satışa çıktı.

Mimari ve proje alanındaki 35 yıllık deneyimini yapı tasarım alanındaki özgün, sürdürülebilir, doğaya saygılı iş prensibi ile beraber yürüten Egeli Proje; İzmir’in Egeli style isimli projesini Güzelbahçe Kahramandere Mahallesi’nde, otoyol bağlantısına 900 metre mesafede konumlandırdı.

Yaşama saygılı proje

Egeli Style Evleri her blokta 2 adet bahçe ve 2 adet teras dubleksi olan 4 blok ve 1 adet 4 katlı ikiz villadan oluşuyor. Projenin her köşesi özel olarak tasarlanmış peyzajlı yeşil alanlara doğa ile iç içe, eşsiz bir mimari eşlik ediyor. Projedeki ikiz villalar net 308 metrekare, bahçe dubleksleri net 177 metrekare ve teras dubleksleri de net 176 metrekareden oluşuyor.

En üst kalite malzeme seçimi

Alanının lideri markalarla, her detayı titizlikle tasarlanan Egeli Style Evleri’nde oturanlar bahçe ya da deniz manzarasının keyfini çıkarabilecek.

Çevreci bina ve yeşil çatı

Doğal ışıktan faydalanma, efektif iklimlendirme, artırılmış iç ortam kalitesi ve çevre dostu malzeme ile standart konutlara oranla %40'a varan enerji tasarrufu sunan Egeli Style Evleri’ni estetik görünümü ve mükemmel yalıtım özelliği ile evinizi yazın serin, kışın sıcak tutan yeşil çatılar tamamlıyor.

Doğanın ve hayatın tam ortasında

Macrocenter, Migros ve özel okullara yürüme mesafesinde, İzmir, Çeşme ve Sığacık’a 20 dakika, Seferihisar’a 15 dakika, Urla'ya ve Urla Bağ Yolu’na ise yalnızca 10 dakika mesafede bulunuyor. Otobüs duraklarına 50 metre ve Güzelbahçe Vapur İskelesi’ne 5 dakikalık mesafede bulunan Egeli Style Evleri daha fazla yeşil, daha fazla sağlık ve daha fazla özgürlük için projeyle bütünleşik çevre düzenlemesi ile bir adım öne çıkıyor.

7 / 24 tam donanımlı güvenlik hizmeti, yerden ısıtma, doğalgaz ve akıllı ev sisteminin bulunduğu Egeli Style Evleri, peşinde %10 indirim fırsatı ve kişiye özel ödeme koşulları ile 2019’un Aralık ayında teslim edilmek üzere satışa sunuluyor.


Proje Firmasına Ulaşın


Egeli Proje Yapı'nın iletişimi

0 553 833 39 13
www.egeliproje.com
info@egeliproje.com.tr
satis@egeliproje.com.tr
Kahramandere Mahallesi, Mithat Ünal Caddesi No 66 Güzelbahçe İzmir

Emlaknews.com.tr

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler