Ege Perla’da dopdolu bir 16 Eylül günü sizi bekliyor

İzmir Körfezi’nin en güzel yerinde İş GYO’nun geliştirdiği Ege Perla AVM’de rengarenk ve ücretsiz etkinliklerle dolu bir Cumartesi günü ziyaretçilerini bekliyor.

Ege Perla AVM’de 16 Eylül Cumartesi günü birbirinden farklı çocuk etkinlikleri, moda, yemek ve sağlıklı yaşam sohbetleri, konserler ve daha birçok etkinlik İzmirlilerle buluşuyor. Çağla Şıkel, Ozan Doğulu, Tuba Ünsal, Arda Türkmen ve Ayşe Tolga, Ege Perla misafirleri ile bir araya geliyor.

Masallar Çağla Şıkel'den

Anlatıcılığını Çağla Şıkel’in üstleneceği hem eğlenceli, hem de öğretici bir masal yolculuğuna katılarak farklı bir deneyim yaşamak isteyen tüm çocuklar 16 Eylül’de Ege Perla’da buluşacak. Hangimiz Pamuk Prenses kadar güzel olmak, Kırmızı Başlıklı Kız gibi maceralı bir yolculuğa çıkmak ya da Sindirella gibi muhteşem bir saraya gitmeyi hayal etmedik? Çağla Şıkel, çocukları

Ozan Doğulu'dan unutulmaz bir İzmir gecesi

Eğlence demek; müzik demek, konser demek… Ege Perla’da hepsi sizi bekliyor. Başarılı prodüktör ve Dj Ozan Doğulu ile iyi müzik ve eğlence 16 Eylül’de, Ege Perla’nın seçkin misafirleri ile buluşuyor. DJ setinin başına geçecek olan Ozan Doğulu, seçeceği birbirinden güzel parçalarla, Ege Perla misafirlerine tadına doyulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

Trendler Tuba Ünsal'dan

Moda rüzgârları Tuba Ünsal ile Ege Perla’da esecek. Tarzıyla her daim dikkatleri üzerine çeken, moda denilince akla ilk gelen isimlerden olan Tuba Ünsal, Ege Perla misafirlerinin karşısına sürprizlerle dolu bir sohbet ile çıkacak. İzmir’de, modanın yeni merkezi Ege Perla’da, Tuba Ünsal’ın ile moda üzerine renkli anlar yaşanacak.

Arda Türkmen'in lezzetli kurabiyeleri

Lezzet Ege Perla’da… Ünlü Şef Arda Türkmen, 16 Eylül’de Ege Perla ziyaretçilerini en lezzetli kurabiyeleri ile karşılayacak. Arda Türkmen ile tanışma fırsatı bulacak olan misafirler, lezzetli kurabiyelerin tarifini öğrenme şansı da yakalayacak.

Ayşe Tolga'dan sağlıklı yaşam önerileri

Oyuncu Ayşe Tolga, beslenme ve iyi yaşam trendleri hakkında merak edilenleri Ege Perla misafirleriyle paylaşacak. Sağlıklı yemek tarifleri ve detoks içecekleri çokça ilgi gören ve merak edilen Ayşe Tolga, 16 Eylül’de Ege Perla misafirleri için özel bir içecek hazırlayacak.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler