Ege-Koop’tan Çeşmelilere organik ve ahşap proje

Ege-Koop, Türk turizminin en gözde yeri Çeşme lldır’da hayata geçireceği Eco Life Ildır projesiyle ahşap evlerde organik yaşam fırsatı sunacak.

Ege-Koop, İzmir Çeşme Ildır’da 4 binin üzerinde zeytin ağacının, binin üzerinde mandalina ağacının bulunduğu 200 bin metrekarelik alanda Eco Life Ildır projesini yaşama geçiriyor. Doğayla iç içe konforlu yaşamın kapılarını açan projede en küçüğü net 330 metrekare alanlarda 1 + 1, 2+1 ve 3+1 olarak tasarlanan tüm konutlar ahşap olacak. Her konutun ayrıca ortalama 200 metrekare hobi bahçesi de olacak.

Güneş enerjisi tercih edildi

Her konutun elektrik ihtiyacının güneş enerjisi ile karşılanacağını belirten Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan ilk etapta 284 ahşap evin inşa edileceğine dikkat çekerek, “Herkesin hayalinde olan bir projeyi gerçekleştiriyoruz. Çocuklarımızın, torunlarımızın özgürce toprakla buluşup oynayabilecekleri ailelerin kendi bahçe hem de organik bir yaşam sürecekleri Eco Life Ildır yeni bir hayat sunacak. İşletme kooperatifçiliği mantığıyla su, kanal, elektrik, otopark, güvenlik, ağaç ve bahçe bakımı hizmeti de verilecek. Çok özel ahşap mimariyle doğal dokuya uygun ilk etapta 284 ahşap ev olacak.'' diye konuştu.

35 yılda 30 bin konut

"Uzun ve sağlıklı bir yaşam ortamında kendi komşunuzu kendiniz seçme avantajına sahip olacaksınız" diyen Aslan, "İlk 50 şanslı aileye de özel fiyat sağlanacak. Bu projeyle insanların organik tarıma ilgisinin artmasını ve son yıllarda yok olmaya başlayan komşuluk kavramının da pekişmesini hedefliyoruz. Ege Koop olarak 35 yıllık geçmişimizde 30 bin konutla birlikte binin üzerinde vatandaşımızı arsa sahibi yaptığımız göz önünde bulundurulduğunda, tüm sektörlerin durağan bir dönemde oldukları bu zorlu zamanda diğerleri hayatta kalma mücadelesi verirken, biz sizin hayatınızı güzel kılma mücadelesi vermeye devanı ediyoruz. 35 yıldır güven inşa ediyoruz" dedi.

Ege Telgraf

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 2

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler