Eczacıbaşı Gayrimenkul’e yeni genel müdür

Eczacıbaşı Grubu’nun gayrimenkul ve inşaat alanındaki faaliyet gösteren şirketi Eczacıbaşı Gayrimenkul’ün yeni genel müdürü Orhan Gündüz oldu.

Orhan Gündüz, Eczacıbaşı Gayrimenkul’ün yeni genel müdürü oldu. 1993’te Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler, 1995 yılında da İşletme Bölümlerini bitiren Orhan Gündüz, Northwestern Üniversitesi Kellogg Graduate School of Management’da MBA yüksek lisansını tamamladı. 1994 yılında PricewaterhouseCoopers Türkiye’de Denetim Asistanı olarak iş hayatına başlayan Güdüz, 1996-2000 yılları arasında aynı şirketin Azerbaycan ofisinde Kıdemli Denetçi ve Denetim-Danışmanlık Bölüm Müdürü olarak görev yaptı.

Dev şirketlerde genel müdür ve CEO olarak görev yaptı

2001 – 2008 yılları arasında JPMorgan Chase New York ofisinde kredi risk yönetimi bölümünde müdür, Deutsche Bank Türkiye ofisinde Kıdemli Kredi Portföy Müdürü ve Lehman Brothers Türkiye ofisinde Kredi Portföy Yönetimi Bölüm Müdürü olarak görev yapan Orhan Gündüz, 2008-2012 yılları arasında Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nda önce CFO, takip eden yıllarda ise genel müdürlük görevlerini yürüttü. 2013-2014 yılları arasında Bilgili Holding’te CEO olarak görev alan Gündüz, Galataport-Salıpazarı Liman İşletmeciliği ve Yatırımları şirketinin Genel Müdürü olarak görev yaptı.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler