Ebruli Ispartakule 84 ay 0 faiz ile satışta

Emlak Konut’un Avcılar’daki 47 bin 168 metrekarelik arsasında Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat ortaklığında geliştirilen Ebruli Ispartakule satışa çıktı.

Avcılar’da yatırım değeri 600 milyon TL olan Ebruli Ispartakule, basın toplantısı ile resmen satışa arz edildi. Proje, Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Sıtar İnşaat İcra Kurulu Başkanı Müslim Güzel, Aslan Yapiı İcra Kurulu Üyesi Mesut Arslan ve Mimar Uğur Özgüven’in konuşmalarıyla tanıtıldı.

“84 ay vade ve 0 faiz” geçerlilik kazandı

Emlak Konut GYO’nun yüklenicileriyle görüştüğü kampanya versiyonlarından “Yüzde 10 peşinat, 84 ay vade ve 0 faiz” yöntemi Ebruli Ispartakule’de geçerlilik kazandı. Projede dairelerin metrekare başlangıç fiyatı ise 3.500 TL olarak belirlendi. Murat Kurum’un açıklamalarına göre artık geliştirilen projelerde Ebruli Ispartakule’nin mahal listelerinin üzerine çıkılmayacak ve daha mütevazı konut üretimine öncelik tanınacak.

Ebruli Ispartakule 4 katlı konaklar ile 28 katlı blokların yer aldığı ve aile öncelikli yaşama öncelik veren yönü ile öne çıkıyor. Projede 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri geniş kulllanım alanlarına sahip bulunuyor. 114 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1 ve 192 metrekareden başlayan 4+1 daire seçenekleri bulunuyor. Projede 724 daire ve 52 cadde mağazası yer alıyor.

Projede 6 bin metrekarelik park ve özellikle araç trafiğine kapalı alanlarda çocukların ve ve gençlerin zaman geçireceği sosyal alanlar tasarlandı.


Proje Firmasına Ulaşın


“Ulaşım olanakları çok geniş”

Lansman toplantısında konuşan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum projenin ulaşım olanaklarına dikkat çekerek, “Proje Atatürk Havalimanı’na, 3. Havalimanı’na, Kuzey Marmara bağlantı yoluyla Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 15-20 dakika ve yürüme mesafesindeki metroyla İstanbul’un her lokasyonuna kolaylıkla bağlanma imkanı sunuyor. Toplamda 600 milyon TL satış toplam gelirine sahip olacak Ebruli Ispartakule projemizin % 22’si olan 132 milyon TL Emlak Konut şirket payı olacak.” Diye konuştu.

Katma değeri yüksek proje

Sıtar İnşaat İcra Kurulu Başkanı Müslim Güzel de projenin tanıtımında fiyatlamalara öncelik verdi. Metronun bölgeye gelmesi ile birlikte ulaşılabilirliği kolay, katma değeri yüksek bir projeye imza attıklarını kaydeden Güzel, “Ebruli Ispartakule’de lansmanla birlikte 84 ay 0 faizli kampanyaya dahil olarak satışlarımıza başlıyoruz. Bu konuyla ilgili, sizlerin huzurunda Emlak GYO Genel Müdürü Murat Kurum’a sektöre olan destek ve teşvikleri için teşekkür ediyorum. Lansman dönemine özel dairelerin metrekare başlangıç fiyatını 3.500 TL olarak belirlendik.” diye konuştu.

Yüksek yatırım potansiyeline sahip projenin; TEM Otobanına 2 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 20 kilometre, 3. Havalimanı’na 41 kilometre mesafede yer alması Ebruli Ispartakule’yi şehrin gözde noktalarından biri haline getiriyor.

İletişim bilgileri

http://www.ebruliispartakule.com
info@ebruliispartakule.com
444 26 93
0212 803 23 59

Tahtakale Mh. Ispartakule Bulvarı No: 22 34325
Ispartakule / Avcılar / İstanbul

 

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler