Duru Beytepe’de fiyatlar 574 bin 663 TL’den başlıyor

Duru Beytepe projesi Ankara Çankaya’da yükseliyor. Teslimlerin Nisan 2020’de yapılması planlanan projede daire fiyatları 574 bin 663 TL’de başlıyor.

Safe İnşaat ve Tona Yapı tarafından Ankara Çankaya'da inşa edilen Duru Beytepe projesi 47 bin 276 metrekare alana inşa ediliyor. 484 konuttan oluşan Duru Beytepe projesinde Konut Kuleleri, Bahçeli Evler ve Bahçe Villaları isimli farklı bloklar bulunuyor. 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri bulunan Duru Beytepe projesinde dairelerin büyüklükleri 202 ile ile 501 metrekare arasında değişiyor.

Fiyatlar 574 bin 663 TL’den başlıyor

Duru Beytepe projesinde dairelerin fiyatları 574 bin 663 TL’den başlıyor. Yüzde 15 peşin 0,99 faiz imkanı sunulan Duru Beytepe projesinde banka kredisiyle de konut sahibi olunabiliyor. Konut teslimlerinin Nisan 2020’de yapılması planlanan Duru Beytepe projesinde dairelerin tapuları hemen teslim ediliyor.

Duru Beytepe’de yüzde 10 indirimli güncel fiyatlar

Zengin sosyal donatı alanları

Yüzde 84'ü peyzaj ve sosyal donatılara ayrılan projede yazları gazoz ve çekirdek eşliğinde, nostaljik eğlencelerin yaşanacağı yazlık sinema, site sakinlerinin organik tarım yapabileceği organik hobi bahçesi, renkli çiçeklerin bulunduğu terapi bahçeleri, aromatik bitkilerin yer aldığı aromatik bahçeler, çeşitli etkinliklerin düzenlenebileceği çim amfi, keyifli vakit geçirilebilecek hobi bahçesi yer alıyor. Öte yandan misafirlerin kolaylıkla ağırlanabilmesi için davet salonu, doğum günü, toplantı gibi organizasyonların yapılabilmesi için toplantı salonu, çocukların bir arada ders çalışabilmesi için etüt odası bulunuyor.

Duru Beytepe projesinde ayrıca sağlık ve sosyal alanlar da bulunuyor. Öyle ki; projede tenis kortu, basketbol sahası, futbol sahası, yürüyüş, koşu parkuru, bisiklet yolları, açık hava spor alanı, yüzme havuzu, masa tenisi salonu, fitness salonu, spa merkezi, sauna, buhar odası ve fin hamamı bulunuyor.

Çocuklar için uygun konut projesi

Duru Beytepe projesi Ankara'da çocuklar için uygun konut projesi arayanlar için ideal bir proje. Projede epey fazla çocuk oyun alanı bulunuyor. Farklı yaş gruplarına özel kategorize edilmiş özel tasarım oyun alanlarının yanı sıra özel tasarlanmış ağaç ev, içinde güneş saati bulunan, teleskopla gökyüzü inceleme imkanı sunan güneş meydanı, satranç meydanı, çocuk plajı, evcil hayvan bahçesi ve kuş evleri, meyve bahçeleri, su parkuru, adrenalin ve denge parkuru, siesta köşesi bulunuyor.

İletişim bilgileri

Adres: Ahlatlıbel Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Saltuk Buğra Cad. (1862. Cad) No: 5 Çankaya/Ankara
Telefon: 0312 489 19 34
Web site: https://www.durubeytepe.com
E-Mail: [email protected]


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler