Dünyanın seçkin mutfak markaları AYT Home’da buluştu

Dünyaca ünlü mutfak ve mutfak ürünleri markalarını tek çatı altında toplayan AYT Home, hem yapı profesyonellerine hem de sitil sahibi tüketiciye hitap ediyor.

AYT Home, dünyanın önde gelen mutfak ve mutfak ürünleri markalarını Türk tüketicisi ile buluşturuyor. Aynı zamanda yapı profesyonellerinin ve mimarların da vazgeçilmez adreslerinden biri olan AYT Home, tüm projelere uyum sağlayan ürünleriyle öne çıkıyor.

İsveç ve Alman Kalitesi Türk mutfaklarında

İsviçre kalitesini mutfaklara taşıyan V-Zug, fırın, buharlı fırın, mikrodalga fırınları ile mutfaklarda yepyeni pişirme alışkanlıkları kazandırırken Alman Liebherr, A+++ enerji sınıfına dahil 800 litre kapasiteye kadar ulaşabilen geniş buzdolapları ile göz dolduruyor.

Levent’te 500 metrekarelik teşhir alanı var

Steel-Cucine ise ürün gamındaki profesyonel fırınlar ve set üstü ocaklar mutfaklarda uzman bir dokunuş yapıyor. Dünya çapında pek çok ödüle sahip olan Rational mutfak da klasikten moderne tüm tarzlara mükemmel uyum sağlıyor. Tarza göre tasarımlar sunan SieMatic pure, urban ve classic modelleri ile her eve yakışıyor. Jura kahve makineleri ise en seçkin ve lezzetli kahveleri ev ortamında yapabilme imkanı sunuyor. AYT Home’un Levent’teki merkezinde yer alan yaklaşık 500 metrekarelik teşhir alanında mutfak mobilyasından kahve makinesine kadar pek çok ürünü bir arada sergiliyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler