Done By Deer ile İskandinav stilinin sadeliği buluştu

Done by Deer İskandinav stilinin sadeliğini, kendine özgü çizgilerle buluşturan tasarımlarıyla çocukların hayal gücünü harekete geçiriyor.

Çocukları göz önünde bulundurarak dekorasyonda dengeyi korumak isteyen ve Danimarka tasarımlarının sadeliğini takdir eden aileler için benzersiz alanlar yaratan Done by Deer’in felsefesi çok basit: Her bir öğeyi mükemmel kılmak için yenilikçi tasarım, güvenlik ve renklerin cesur kullanımını birleştirmek! Modern İskandinav tasarımını bebekler ve çocuklar için keyifli ve eğlenceli özellikler ile birleştiren Done by Deer’in her bir ürünü %100 dost canlısıdır ve sıkı Avrupa güvenlik standartlarına uymak için detaylı testlerden geçirilmiştir.

Kendine özgü çizgilere sahip Done by Deer’in tasarım ekibi her bir detay üzerinde incelikle çalışmaktadır ve modern tasarım trendlerini belirleyerek bunların yalnızca çocukların hayal gücünü harekete geçirmesiyle yetinmeyip aynı zamanda ev için kullanışlı modern tasarım parçaları haline dönüştürülmesi konusunda özel bir yeteneğe sahiptir.

Şubat 2017’de annedukkan.com ile Larisa and Pumpkin markalarının sahibi ve Natursutten’in Türkiye distribütörü YG Group öncülüğünde Türkiye’ye gelen Done by Deer, kısa sürede ebeveynlerin büyük sevgisini kazandı. Şu anda annedukkan.com, BT Shop, kidslivingetc.com ve vibel.com.tr internet siteleri ile BT Shop, Kids Living etc., Happy Nest, Vibel&More, BEE eat.play.love ve Miya Miya Design mağazalarında satışta olan Done by Deer ürünleri, kısa bir süre içerisinde farklı online ve fiziksel mağazalarda da yerini alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir