Doğa Panorama’da 370 bin TL’ye 2+1 daire

Beylikdüzü Beykent’te hayata geçirilen Doğa Panorama projesinde 370 bin TL’den başlıyor. Doğa Panorama projesinde konut teslimleri hemen yapılıyor.

Doğa Şehircilik tarafından İstanbul Avrupa Yakası Beykent’te hayata geçirilen Doğa Panorama projesi 28 bin 104 metrekare alan üzerinde yükseliyor.

6 bloktan oluşan Doğa Panorama projesinde 296 konut yer alıyor. Doğa Panorama projesinde 1+1,2+1 ve 3+1 daire seçenekleri sunuluyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 82 ile 209 metrekare arasında değişiyor.

1+1 dairelerin satışının tamamlandığı Doğa Panorama projesinde, 2+1 dairelerin fiyatları 370 bin TL ile 535 bin TL arasında, 3+1 dairelerin fiyatları ise 980 bin TL ile 990 bin TL arasında değişiyor. Yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabilen projede kalan ödeme senetle ya da şirket bünyesinde taksitlendiriliyor.

Göl ve deniz manzarasına hakim konumuyla dikkat çeken Doğa Panorama projesi üniversitelere yakın konumda yer alıyor.

Mimarisi ve sosyal tesis anlayışıyla dikkat çeken Doğa Panorama projesinin sosyal olanakları arasında ise, güvenlik, otopark, açık yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, fitness salonu, çocuk oyun alanları, buhar banyosu, market, sosyal tesis, yürüyüş alanları ve güneşlenme terası yer alıyor.

İletişim Bilgileri

Adres: Pınartepe Mah. İstanbul Cad. No:79 Gürpınar/Büyükçekmece
Telefon: 0212 855 74 75
Web site: http://www.dogapanorama.com/
E-Mail: info@dogapanorama.com


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler