DKY Ada fiyat listesi resmen açıklandı!

DKY Ada projesi bugün tanıtıldı ve ayrıntılar ortaya çıktı. DKY İnşaat, Kartal’da inşa edeceği yeni projesinin fiyat listesini açıkladı!

DKY Ada

DKY Ada projesi DKY İnşaat tarafından İstanbul Kartal’da yükselecek olan yeni bir proje. 19 bin metrekare alana kurulacak olan proje 792 daireden meydana geliyor. Projede iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon daire seçeneklerinin yanı sıra buçuklu yani yarım odalı daireler de bulunuyor. Alanları 93 metrekare ile 211 metrekare arasında değişiyor.

DKY Ada Fiyat Listesi

DKY Ada fiyat listesine göre; 93,94 metrekare 2+1 dairelerin fiyatları metrekare bazında 4 bin 210 metrekareden başlıyor. Daire fyatları ise 395 bin TL’den başlıyor. 2+1,5 dairelerin alanları 115,81 metrekare. Metrekare fyatları 4 bin 800 TL’den, daire fiyatları 550 bin TL’den başlıyor. 128,85 metrekarelik 3+1 dairelerin fiyatları metrekare bazında 4 bin 280 TL’den başlıyor, daire fiyatları 550 bin TL’den başlıyor. 3+1,5 dairelerin alanları 148,37 metrekare. Metrekare fiyatları 4 bin 525 TL’den, daire fiyatları 675 bin TL’den başlıyor. Projede ayrıca teraslı, bahçeli ve loft daireler de bulunuyor.

DKY Ada

Ekopratik ödeme sistemi!

DKY İnşaat, basın toplantısında yeni projesinde yaşama geçireceği Ekopratik ödeme sistemini de tanıttı. Bu sistem kapsamında DKY, şirket bünyesinde kişiye özel ödeme planlarının anlık olarak hazırlanacak. Bu sisteme göre DKY Ada müşterileri istedikleri vadelerde diledikleri peşinat ve ara ödeme tutarlarıyla kendi ödeme planlarını kendileri anlık olarak oluşturabilecekler. Projede ekopratik ile alımlarda ise 120 aya varan vade ile ev sahibi olma avantajı sunuyor.

Lansman öncesi ön talep toplama sürecinde yaklaşık 4 bin adet ön talep alınan proe 24 bloktan oluşuyor. Projenin en önemli özelliği dairelerin deniz ve Adalar manzaralı olması.

Yemyeşil peyzajı, sosyal tesisleri ve spor alanları, açık ve kapalı yüzme havuzlarıyla dikkat çeken DKY Ada Kartal projesi metroya 5 dakika, havalimanına 10 dakika, TEM otoyoluna 5 dakika, sahile 3 dakika, alışveriş merkezine 5 dakika, hastaneye 4 dakika, adliyeye 5 dakika mesafede yer alıyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında fitness salonu, spa, sauna, açık ve kapalı yüzme havuzları, restoran ve kafeler, park ve oyun alanları bulunuyor.

DKY Ada İletişim

Adres: Esentepe Mah. Sultandağ Sok. Kartal/İstanbul
Telefon: 444 9 359
Web site: http://www.dkyada.com/
E-Mail: [email protected]

Yazı: Alev Yakar


    Proje Firmasına Ulaşın


    [mappress mapid=”474″]

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir