DJ Doğuş Çabakçor Boğaz manzaralı evde oturuyor

‘Her DJ Boğaz’da oturamaz’ diyecek kadar disiplinli ve iddialı bir hayatı olan Doğuş Çabakçor, çok çalışyor ve kazandığının hakkını teslim ediyor.

Markalarla işbirliği yapan, kitlesine göre müzik seçen, akıllı davranıp parasını çar çur etmeyen DJ Doğuş Çabakçor, düzenli bir hayat yaşıyor.

dj1

Klüplerde, mekanlarda ve “Daha eğlenceli” dediği ev partileriyle adından söz ettiren Çabakçor, “Marka elçiliği ve proje geliştirme faaliyetlerinde de bulunuyorum. Bunların yanı sıra ticari işlerim ve yatırımlarım da var. Dolayısıyla Boğaz’ta oturabiliyorum” diyor.

Kendisine ‘sosyete DJ’i’ demelerini normal gören Çabakçor, belli yerlerde çalıştığı ve çevresi o tür insanlardan oluştuğunu gerekçe gösteriyor.

dj2

Gelecek vaat eden DJ’ler arasında

Genç yaşına rağmen iyi bir başarı yakalayan Çabakçor; işine titizlikle yaklaşıyor ve farklı tarzıyla kendinden çok söz ettiriyor. Begüm Yücel ile evliliğinden ikinci kez baba olmaya hazırlanan ünlü DJ ile 2008’in Kasım ayında başladığı meslek hayatında dünyada gelecek vaat eden DJ’ler arasında yer alarak 16 ülkeye seyahat etti.

dj3

Oğuzhan Toracı-Recai Kömür/Sabah