Disney kahramanları LCW Home’la çocuk odalarında

LCW Home, çocukların ve gençlerin sevglisi Disney karakterlerini, yeni koleksiyonu ile evlerin baş köşesine oturtuyor.

Geçtiğimiz aylarda LCW Home markasıyla ev tekstili sektörüne adım atan LC Waikiki, farklı temalarla oluşturduğu koleksiyonlarla tüm evin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Nevresimden banyo havlusuna

Yeni koleksiyonu ile Disney dünyasını çocuk ve gençlerin yaşamlarına taşıyan LCW Home’un lisanslı ürünleri arasında Mickey, Minnie, Karlar Ülkesi, Prensesler ve Arabalar karakterli nevresim takımı, yastık kılıfı, bebek baş ucu koruyucuları, bebek ve çocuk kırlentleri, mutfak eldiveni, mutfak havlusu, el havlusu, banyo havlusu ve bornozlar yer alıyor.

Tüm aile bireylerine hitap ediyor

Disney koleksiyonu, hem bebek, hem de çocuklara hitap etmekle kalmıyor. Mutfaktan banyoya uzanan bir ürün grubundan oluşan koleksiyon, evin her alanında kullanılabilecekleri geniş yelpazede seçenekler sunuyor.

Yüzde 100 pamuklu ürünler

Yüzde 100 pamuklu ve sık dokuma tekniğiyle üretilen ve ürün güvenliğini ön planda tutan LCW Home, Türkiye’de üretilen bebek ve çocuk grubu ürünlerinde de oldukça iddialı. Marka her tarz ve bütçeye hitap eden birbirinden farklı konseptler de sunuyor.

Türkiye genelinde 44, yurt dışında 6 olmak üzere toplamda 50 mağazada bulunan LCW Home ürünlerine www.lcwaikiki.com web sitesinden de ulaşmak mümkün.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler