Dış mekanda ister şömine ister sehpa

L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunun en çarpıcı parçalarından biri olan sehpa şömine ile tek tuşla ortamları ısıtıyor.

Farklı tarzlara uygun fonksiyonel tasarımlarıyla açık havaya prestij katan L’unica, 2019 ilkbahar-yaz koleksiyonunun en çarpıcı parçalarından biri olan sehpa şömine ile tek tuşla ortamları ısıtıyor.

Farklı tarzlara uygun fonksiyonel tasarımlarıyla açık havaya prestij katan alüminyum gövdesi ve teak ağacı detayı ile estetik bir görünüme sahip olan sehpa şömine, sıra dışı tasarımıyla fark yaratıyor. Her türlü oturma grubuna uyum sağlayan sehpa şömine, kapağı sayesinde sıcak havalarda komple sehpa görünümüne de dönüştürülebiliyor.

Yüksek kaliteli tasarımlarını konfor ve estetikle buluşturan L’unica, 2019 yılının ilkbahar-yaz sezonunun en çarpıcı parçalarından biri olan sehpa şömine ile dış mekanlarda fonksiyonel bir deneyime davet ediyor. Hem sehpa hem de şömine olarak kullanılabilen bu özel tasarım ile fark yaratan L’unica, sehpa şöminenin alüminyum gövdesi ve teak ağacı detayıyla açık havaya estetik bir görünüm kazandırıyor.

İçerisinde gizli bir şekilde tüpünü barındıran sehpa şömine, dış görünümüyle mekanlara şıklık katarken serin bahar ve yaz akşamlarında tek tuşla ortamları ısıtabiliyor. Her türlü model ve tarzda oturma grubuna kolaylıkla uyum sağlayan sehpa şömine, istenildiği zaman kapağı kapatılarak komple sehpa görünümüne dönüştürülebiliyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler