Dijital Şehircilik Zirvesi 19 Aralık’ta

Yıl içerisinde enerji, E-Spor, Yeni Nesil Girişimcilik zirvelerini düzenleyen Turkuvaz Medya Grubu şimdi de Dijital Şehircilik Zirvesi yapıyor.

19 Aralık 2019 Perşembe günü İstanbul'da St. Regis İstanbul'da düzenlenecek olan Dijital Şehircilik Zirvesi'nde çok önemli konuklar çok özel sunumlar yapacak. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum ve Ulaştırma Bakanı Mehmet Cahit Turhan'ın da katılımının beklendiği Dijital Şehircilik Zirvesi'nin ana teması "Dijital Şehirlerle Mutlu Şehirler Oluşturmak" olarak belirlendi.

Ağırlıklı olarak devlet kurumları sponsor

Türk Telekom'un Premium Sponsor, Toplu Konut idaresi ve Emlak Konut'un Platin Sponsor, Bellona'nın Gold Sponsor olarak destek verdiği Dijital Şehircilik Zirvesi 2019, Turkuvaz Dergi Grubu Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Yasemin Gebeş ve Türk Telekom CEO'su Ümit Ünal'ın konuşmalarıyla açılacak.

Abu Dabi Dijital Şehircilik Projeleri Danışmanı Tarek Saeed, 'Uygulamadan Çıkan Dersler' konulu özel bir sunum yapacak.

Sunum yapacaklar

Sunumdan sonra 'Dijitalleşmede Türkiye'den Örnekler' panelinde beş büyük şehrin belediye başkanları sunumlar yapacak. Bu panelde Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yusuf Erdem Güzelbey ve Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu konuşacak. Zirve'de 'Dijital Müze Özel Sunumu' da gerçekleştirilecek.

Peşinden Fütüristler Derneği Başkanı Eray yüksek, 'Gelecek ve Mutluluk' başlığıyla bir konuşma yapacak. Ayrıca iki Design Group'tan Murat Kader görüşlerini aktaracak.

PARA Dergisi Yazarı Volkan Akı'nın moderatörlüğünde gerçekleşecek 'Dijital Dönüşümde Gelecek Vizyonu ve Çözümler' konulu panelde ise Server Tanfer (IBM-Türkiye, Ortadoğu, Afrika), Hakan Metin Akgün (Proline İcra Kurulu Üyesi), Akgün Karlıbel (Maptriks Genel Müdürü), Çağada Kırım (Encazip.com Kurucu Ortak), Özgür Uygur (Milestone Systems Türkiye Genel Müdürü) konuşacak.

HomeArt Yayın Yönetmeni Yasemin Savcı'nın moderatörlüğünde yapılacak 'Şehri Tasarlayanların, Dijital Geleceğe Bakışı' başlıklı panelde ise Mimar Serter Karabatan (Teamfores Mimarlık Kurucu), Doç. Dr. Ece Ceylan Baba (Yeditepe Üniversitesi Mimarlık Bölüm Başkanı) ve Y. Mimar Kerem Piker (Kerem Piker Mimarlık) birer konuşma yapacak.

19 Aralık 2019 Pearşembe
St. Regis İstanbul Oteli
08.30

Para

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler