Didim Manyetic Residence Apollon 2. etapta 450 bin liraya!

Mutlu İnşaat’ın sektördeki 25 yıllık deneyimi ile Didim’de geliştirdiği 48 bağımsız bölümden oluşan Manyetic Residence Apollon’un ikinci etabı satışa çıktı.

Aydın Didim’deki Manyetic Residence Apollon, ismini aldığı tapınağın tam karşısında inşa ediliyor. Dairelerin 450 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcı bulduğu projede teslimler ise 2018’in Mayıs ayında yapılacak.

manyetik2

Lüks donatılarla geliştirilen projede ayrıcalıklı rezidans hizmetlerine ek olarak 5 yıldızlı otel konforu sunuluyor. Projeye yatırım yapanlar aynı zamanda 5 yıldızlı Didim Beach Resort Elegance Otel’in tüm donatılarından ücretsiz yararlanabiliyor. Yeme içme fiyatları da yüzde 50 indirimli uygulanıyor.

1+1, 2+1, dubleks 3+1 ve dubleks 4+1 daire tiplerinden oluşan projede 600 yat kapasiteli marinanın çevrelediği popüler bir turizm noktasında yükseliyor. Yatırım değeri 35 milyon lira olarak belirlenen projede her türlü teknik, sosyal ve sportif donatı alanları yer alıyor.

manyetik3

5 yıldızlı otel konseptinde geliştirilen projede lansman öncesi uygun fiyat ve vade imkanları ile Albaraka Türk, Garanti Bankası ve Denizbank'tan kredi kullanılabiliyor.

Projenin fotogalerisi burada

İletişim Bilgileri
444 6 074
Efeler Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı 2250 Sok No:4, Aydın

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler