Dia Mare’de fiyatlar 500 bin TL’den başlıyor

Büyükçekmece Mimaroba’da inşa edilen Dia Mare projesinde daire fiyatları 500 bin TL’den başlıyor.

Dia Mare projesi Ahmet Kul İnşaat ve Şarkent Yapı tarafından Mimaroba Büyükçekmece'de inşa ediliyor. 11 bin metrekare alana kurulan projede alanları 100 ile 300 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 konut seçenekleri yer alıyor. Projenin inşaatı 2016 yılının Nisan ayında başladı.

Çamoğlu Mimarlık tarafından tasarlanan projede binaların az katlı olması dikkat çekiyor. Dia Mare'de tüm daireler, yerden tavana ve duvardan duvara geniş camlarla donatılmış olduğundan deniz ve peyzaj manzarasından yüzde yüz yararlanıyor. Denize 300 metre mesafedeki Dia Mare teslim tarihi ise Mart 2018!

Dia Mare'de neler var?

Dia Mare Mimaroba projesinin ilk etabında 2 blokta 188 konut ve 17 dükkan bulunuyor. Dia Mare Mimaroba'da 2+1 daireler 100 ila 155 metrekare, 3+1 daireler 137 ila 220 metrekare olarak tasarlandı.

Dia Mare fiyatları 500 bin TL'den başlıyor. 2+1 daireler 500.000 TL'den, 3+1 daireler 850.000 TL'den, 4+1 daireler ise 1.500.000 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Dia Mare ne demek?

Dia Mare, “denizde geçen gün” anlamına geliyor. Akdeniz ve Ege esintilerinden ilham alan çok sesli deniz yaşamı sunan proje yeşillikler içindeki doğası ve deniz yaşamı ile dikkat çekiyor.

Dia Mare'de evler "akıllı"

DiaMare’de her daire, akıllı ev özelliğine sahip. En yeni ve gelişmiş üretim metodlarıyla inşa edilen projede daireler, teknolojik alt yapısıyla sırdan bir evden beklenilenin çok daha fazlasını sunuyor. Yerden ısıtma sisteminin bulunduğu projede mutfaklar birinci sınıf malzemeyle dekora edilmiş, ıslak zeminler birinci sınıf seramikten tasarlanmış. Ayrıca dairelere özel depolar da bulunuyor.

Dia Mare projesinin sosyal donatı alanlarında ise sinema salonu, basketbol sahası, spor salonu, yoga alanı, çocuk oyun alanları, pilates salonu, alternatif su sporları imkanları, doğayla iç içe peyzaj alanı, üstü açılıp kapanan yüzme havuzu, mini gölet gibi alanlar bulunuyor.

Dia Mare İletişim Bilgileri

Dia Mare Adres: Batıköy Mah. Mustafa Kemal Bulvarı Mimaroba-Büyükçekmece/İstanbul
Dia Mare Telefon: 444 0 461
Dia Mare Web: http://www.diamare.com.tr/
Dia Mare E-Mail: [email protected]

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler