Dev kampanya ile 15 günde 1520 konut satıldı

Emlak Konut GYO’nun 1 Şubat’ta başlattığı 240 ay vadeli konut kampanyası kapsamında 15 günde, 1 milyar 350 milyon TL değerinde 1520 konut satıldı.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın (Emlak Konut GYO), ay başında ‘Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti’ sloganıyla başlattığı ve 20 yıla kadar vade ile konut satışının önünü açan kampanyada 15 gün geride kaldı.

1 milyar 350 milyon TL ciro

AA’nın haberine göre, Emlak Konut GYO, kampanyanın ilk 15 gününde 1520 konut satışı yapıldığını ve 1 milyar 350 milyon TL ciro elde edildiğini açıkladı. Böylece, kampanyanın bitiş tarihi olan 31 Mart'a kadar yapılması planlanan satış rakamına ilk 2 haftada ulaşılmış oldu.

Emlak Konut GYO'nun 15 Temmuz'dan sonra hayata geçirdiği ‘TÜFE'li Satış Kampanyası’nda, bir ayda yaklaşık 2 bin 500 konut satılmış, yaklaşık 2 milyar TL ciro elde edilmişti. ‘Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti’ kampanyasının, bir önceki kampanyadan daha başarılı olacağı belirtiliyor.

Satış ofislerine ziyaret 3 kat arttı

Kampanyaya destek veren Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği’nin (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, satış ofislerine giren kişi sayısının 3 katına çıktığını açıkladı. Satışların da belli oranda arttığını ifade eden Torun, “Bu kampanya ile alıcı adaylarına yeni bir imkân sunduk. Kendi şirketimden ve sektörün diğer önde gelen oyuncularından edindiğim bilgiye göre, rakamlar memnun edici” dedi.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler