Deprem Araştırma Enstitüsü çalışmalarını anlatacak

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, 17 Ağustos Cuma günü deprem konusundaki çalışma ve araştırmalarını anlatacak.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, 17 Ağustos Depremi’nin 19. yıldönümünde Türkiye’de deprem tehlikesi konusunda farkındalık yaratmak ve depreme karşı alınacak tedbirleri anlatmak amacıyla bir basın toplantısı düzenliyor. Deprem Araştırma Enstitüsü’nün deprem konusundaki çalışma ve araştırmalarının da anlatılacağı toplantıda Türkiye’de deprem riskine karşı alınması gereken önlemler ve olası deprem anlarında yapılması gerekenler ele alınacak.

Basın toplantısı, 17 Ağustos Cuma günü Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Haluk Özener, Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Erdal Şafak ve Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü, Bölgesel Deprem-Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi Müdürü Dr. Doğan Kalafat’ın katılımıyla düzenlenecek.

17 Ağustos 2018, Cuma
09:00
Bölgesel Deprem Ve Tsunami İzleme Ve Değerlendirme Merkezi - Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler