Deniz İstanbul Mercan Konakları’nda 460 bin TL!

Deniz İstanbul Mercan Konakları projesi İstanbul Yakuplu’da yükseliyor. Projede da., 2 milyon 395 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Deniz İstanbul Mercan Konakları projesi Keleşoğlu Holding tarafından İstanbul Beylikdüzü'nde, Yakuplu'da inşa ediliyor. 122 bin 500 metrekare alana kurulan projede tam bin 105 adet konut bulunuyor. Konut tipleri bir oda bir salon, iki oda bir salon, üç oda bir salon ve dört oda bir salon olarak çeşitlendirildi. Alanları 66 metrekare ile 213 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Deniz İstanbul Mercan Konakları

Her katta 2 dairenin yer aldığı az katlı Deniz İstanbul Mercan Konakları projesinde 234 adet 1+1, 312 adet 2+1, 511 adet 3+1, 48 adet 4+1 daire yer alıyor. Projede konutların yanı sıra 50 adet de mağaza yer alıyor. Deniz İstanbul Mercan Konakları fiyatları ise 460 bin TL'den başlıyor. 1+1 daireler 460.000 TL’den başlayan fiyatlarla, 2+1 daireler 695.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. 3+1 dairelerin fiyatları 1.021.000 TL ile 1.081.000 TL arasında değişirken, 4+1 dairelerin fiyatları ise 2.395.000 TL’den başlıyor. Deniz İstanbul Mercan Konakları teslim tarihi ise Kasım 2017 olarak açıklandı.

Mercan Konakları nerede?

Deniz manzarasıyla dikkat çeken Mercan Konakları’nda “Teras Bahçe ve Balkon Bahçe“ alternatifleri ile konak içinde müstakil bahçe ayrıcalığı yaşanacak. Metrobüse 7 dakika, Atatürk Havalimanı'na 20 dakika mesafedeki ve Marina'nın hemen yanı başındaki proje; hastane ve okul gibi yerlere de çok yakın konumda bulunuyor.

Projeye yakın sağlık merkezleri arasında Medicana, Acıbadem, Kolan Hastanesi ve Medical Park bulunuyor. Eğitim kurumları arasında ise Doğa Koleji, Mef Okulları, Bilfen Koleji, Işık Koleji, Yıldızlar Koleji, Bahçeşehir Koleji, Beykent Koleji, Era Koleji, Mektebim Koleji, Okyanus Koleji, Fatih Üniversitesi ve Beykent Üniversitesi gibi okullar mevcut. Projeye yakın alışveriş merkezleri arasında ise Marmara Park, Marka City, Akbatı, Prestige Mall, Perla Vista, Mall Of İstanbul yer alıyor.

Denizİstanbul’un hemen önünde yer alan West İstanbul Marina 900 yat kapasitesi, kafe ve restoranları ile İstanbul’un en büyük marinalarından biri. Spor ve yaşam kulübünün yer aldığı projede ayrıca hastane, kafe ve restoranlar, alışveriş merkezi, otel, kumsal, shuttle imkanı, cami, okul, su sporları kulübü ve binicilik kulübü bulunacak.

Deniz İstanbul Mercan Konakları İletişim

Adres: Marmara Mah. Ulusum Cad. No:4/1 Yakuplu/İstanbul
Telefon: 444 41 51
Web site: http://denizistanbul.com/
E-Mail: satis@denizistanbul.com

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler