Dekorasyonda 2020’nin trend rengi mor olacak

Yılın trend renkleri mor ve metalin en ihtişamlısı pirinç, Lena Oturma Grubu ile evlere taşınıyor.

Ahşap ve taş detaylar, canlı renkler, metalin parlaklığı 2020’de de mobilyada ön plana çıkacak ögeler olarak karşımızda duruyor. Kişisel mobilya tasarım markası Art Design ile evler yine yılın en trend haline bürünecek.

Art Design, yeni yılda evlere canlılık getirecek mobilya tasarımlarıyla adından söz ettiriyor. Dünya trendlerinden ilham alarak tasarladığı mobilyalarla evlere ayrı bir hava katan Art Design, 2020’nin trend rengi morun en güzel tonlarını Art Deco’daki Lena Oturma Grubu ile evlere taşıyor. Mor renge, metalin en göz alıcı hali pirinç eşlik ederken, berjer ve yastıklarda kullanılan altın ve simli detaylar da lüks dokunuşlarla evlere lüksü getiriyor.

Her sene olduğu gibi bu sene de mobilyada trendlere yön verdiklerini ifade eden Art Design Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Terzi: “Hem mekanın ruhunu hem de kişinin tarzını, o yılın trendleriyle harmanlayarak mobilyalarımızı tasarlıyoruz. Bu yüzden tasarımlarımız kendisini hemen gösteriyor. 2020’de de yılın trend renkleri olan mora, ada çayına, griye ve altın tonlarına ağırlık verdik.” diyor.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler