Dasif Bluebell’de 1 milyon 100 bin TL’ye!

Dasif Bluebell projesi İzmir Bornova’da yükseliyor. 2018 yılında tamamlanması planlanan projede ev fiyatları 1 milyon 100 bin TL’den başlıyor.

Dasif Bluebell projesi Dasif İnşaat tarafından İzmir Bornova'da inşa edilen bir proje. 41 dairelik butik proje 2 bin 506 metrekare alana inşa ediliyor. Projenin tamamı üç oda bir salon dairelerden oluşuyor. Bu dairelerin alanları ise 223 metrekareden başlıyor 232 metrekareye kadar çıkıyor. Dasif Bluebell teslim tarihi Mayıs 2018 olarak açıklandı.

Tek blok halinde inşa edilen proje 12 kattan oluşuyor. 6'ncı kattan sonrası deniz manzaralı olan evlerin fiyatları 1 milyon 100 bin TL'den başlıyor, 1 milyon 350 bin TL'ye kadar yükseliyor.

Dasif Blue Bell projesinde fitness salonu, yüzme havuzu, sauna ve geniş peyzaj alanı bulunuyor. Otopark alanlarının yer alacağı proje ayrıca 7 gün 24 saat güvenlik hizmetiyle korunacak.

Dasif Bluebell

Dasif Bluebell ulaşım

İzmir'in en hızlı değerlenen noktasında inşa edilen proje şehrin gürültüsünden izole ama aynı zamanda şehre de çok yakın bir konumda bulunuyor. Projenin Bornova merkeze mesafesi 2 kilometre, metroya 1,3 kilometre, Ege Üniversitesi Hastanesi'ne 4 kilometre, Forum Bornova'ya 5,8 kilometre, Point Bornova'ya 7,5 kilometre, Otogar'a ise yine 7,5 kilometre mesafede yer alıyor. BlueBell Dasif projesinin hava alanı çevre yolundan uzaklığı ise 15 dakika.

Dasif'in Bluebell dışında devam eden diğer projesi ise Kuşadası, Gümüldür çevreyolu üzerinde sahillere bir adım yakınlıkta inşa edilen Menderes Konutları projesi. İki kısımdan oluşan proje doğanın içinde bulunuyor. Projenin ilk kısmında 3 blok ve 132 metrekarelik üç oda bir salon 24 daire yer alıyor. İkinci Kısımda ise 2 blok ve 130,00 metrekarelik 3+1 20 daire mevcut. Şirketin tamamlanan projeleri ise Dasif Oto Plaza, Twins projesi, Yağhaneler, Kent Royal, Konsept Hatay, Gaziemir Çiftlik Evleri, Oasis projesi, Susuzlu Evleri, Çiftlik Evleri Olivya, Demir Apartmanı ve Adil Bey apartmanı.

Dasif Bluebell İletişim

Adres: Erzene Mahallesi 116 Sokak NO:62 Bornova/İZMİR
Telefon: 0232 229 0050
Web site: http://dasifbluebell.com
E-Mail: info@dasif.com.tr

Yazı: Alev Yakar


Proje Firmasına Ulaşın


Benzer İçerikler

Yorum Yap

Yorumlar 0

Ajanda

Tümünü Gör

Çok Okunan Haberler